Патрульні не можуть забезпечити дотримання правил паркування в Кропивницькому ВІДЕО

Екіпаж поліції мінімум півгодини очікував власника BMW, що стояв просто під знаком «зупинка заборонена» напроти Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Так як немає особи, яка з порушенням залишила транспортний засіб, патрульні не можуть притягнути її до відповідальності, каже інспектор Дмитро Ковальов на камеру Суспільного.

pyfr

 

Якщо особа з’явиться, – пояснює він, – Тоді зможемо поговорити з водієм, і вияснити всі обставини справи, і розглянути справу, і притягнути до відповідальності.

В сюжеті зазначається, також, що комунальниками Кропивницького на Великій Перспективній вже встановлено десять знаків, які забороняють паркуватися на узбіччях, і мають встановити ще вісім. Начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції області Сергій Бабенко вважає, що це дозволить розвантажити центральну частину міста від автомобілів, які заважають комунальникам прибирати сміття та сніг.

У свою чергу, головний спеціаліст одного з відділів обласного управління освіти Ігор Ліподат, титрований просто як «водій», стверджує: в центрі, де він працює, дуже складно знайти місце паркування, тому обмеження не на часі.

PicsArt_12-27-10.09.34

Інші можливості, як то дістатися на роботу громадським транспортом чи залишити автівку поза межами історичного центру та пішки здолати відстань у кількасот метрів до будівлі ОДА, в рамках сюжету не розглядалися.

Раніше міський голова Кропивницького Андрій Райкович неодноразово звертався до поліцейського керівництва із закликом навести лад на узбіччях у середмісті. Зокрема була озвучена пропозиція до правоохоронців спробувати проїхатись за кермом прибиральної машини, щоб зрозуміти, нащо це треба.

Відео – Facebook міської ради Кропивницького

Нагадаємо, причину смерті пенсіонера міліції Олександра Собченка, який помер під час затримання патрульними в Кропивницькому, встановлювали повторно. Згідно твердженням сина померлого, на відеозаписах бодікамер поліцейських, які родичам демонстрували під час слідчих дій, чітко видно, як його батька задушили.

Також повідомлялося, що Кропивницьким копам, які в грудні минулого року затримали столичного колегу перед тим, як у нього знайшли переломи та інші травми, загрожує до 8 років позбавлення волі в разі обвинувачення за статтею у кримінальному провадженні, розпочатому ДБР.