Чому нема новин ОНОВЛЕНО

По-перше, під час зимових свят їх ніхто не читає – перевірено роками. Бо новий рік, вечері, хоч під ялинку абстрагуватися від усієї цієї метушні та негативу, абстиненція тощо.

По-друге, ми в команді сайту Весь Кіровоград абсолютно впевнені: згадана традиція «інформаційного голодування» протягом двох перших тижнів (плюс-мінус) кожного нового року – то є добре.

FB_IMG_1577141451747

Бо що б там не жартували записні ТБ-коміки, насправді ніхто або майже ніхто не проводить їх обличчям у салаті в напів- або цілком непритомному стані.

Насправді протягом цих плюс-мінус двох тижнів у січні навіть найбільш зайняті, затребувані та заклопотані знаходять час для коханих, рідних та близьких. Найжорсткіші, найраціональніші та найцинічніші трохи розм’якають, та хай через «не хочу», хай лише на цей короткий час, погоджуються розділити нав’язану колективним несвідомим віру в казку та очікування дива. Працеголіки та технократи саме на початку січня беруть єдину за рік відпустку, на плюс-мінус два тижні дають усьому, що без них в інший час за не крутиться, все ж-таки покрутитися самотужки, і рушають разом із родинами хто в Альпи, хто в Таїланд.

Йти всупереч цьому всеохоплюючому імперативу – все одно, що намагатися в’їхати під гору санчатами, кататися на ковзанах річкою, що не замерзла, або прокладати лижню по сухому, як скіпка, асфальту. Не наш метод.

Саме тому дали вам і собі час на те, щоб згадати, чого ми з такою нетерплячкою чекали в дитинстві, на те, щоб прокидатися опівдні без холодного поту та гарячкових думок про те, що ми щось пропустили, щоб спокійно передивитися у колі найближчих «Одного вдома» й далі за списком, переслухати та переспівати наших і не наших щедриків на будь-який смак, перечитати одне одному вголос «Дари волхвів», з’їсти усі холодці, пироги, тістечка та цукерки, кінець кінцем.

Вже завтра знову повернемося до корупції, криміналу, бюджетування, комуналки та усього іншого, такого звичного для всіх нас трешу та угару. Бо наші плюс-мінус два тижні минають, а контент сам себе не випиляє. Але то завтра. Поки ще є час повернутися до списку вище й добити що пропустили…

ОНОВЛЕННЯ від 09.01.2020: Або не завтра, але найближчим часом точно. Попереду Василь з Маланкою та Водохреща, тож і надалі веселих свят усім, хто це читає.