Детінізацію бізнесу на Кіровоградщині почали з лісорубів, АЗС та казіно

Поліцією області внесені відомості до реєстру досудових розслідувань за вісьмома фактами організації та

проведення азартних ігор з ознаками кримінального правопорушення.

Також у регіоні припинено діяльність 17 з 35 перевірених автозаправок та розпочато 88 кримінальних проваджень щодо незаконної вирубки дерев, повідомив під час брифінгу голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

2(4)

Основна мета полягає в тому, щоб підприємці вели прозору роботу і розпочали належне оформлення дозвільних документів на здійснення господарської діяльності, – зокрема сказав він.

За словами очільника ОДА, ключові заходи з детінізації економіки, яку почали з боротьби з нелегальним гральним бізнесом, нелегальним обігом деревини та нелегальними АЗС, були обговорені на нараді під головуванням прем’єрміністра України Олексія Гончарука.

Нагадаємо, в жовтні минулого року начальниця фінуправління міськради Кропивницького Любов Бочкова зазначила в інтерв’ю сайту Весь Кіровоград, що запропоновані урядом фіскальні зміни мають за мету зокрема вивести з тіні фізичних осіб підприємців (ФОПів), яких великий бізнес з великим оборотом готівки використовує, щоб платити податки по спрощеній системі, як малий і середній бізнес.

В основному вони третьої групи, ці спрощенці, їхнє оподаткування залежить від доходу. Якщо дохід в тіні, вони його не показують, то сплачують єдиний податок, – пояснила посадовиця.

Також повідомлялося, що два місцевих виробники м’ясопродуктів, зареєстровані за межами Кропивницького, «Черняхівські ковбаси» та «Соколівський м’ясокомбінат «Українські ковбаси» мають ознаки мінімізації сплати податків через реєстрацію закладів фірмової торгівлі на фізичних осіб-підприємців.