«Це схеми крадіжки державного майна. Ціна кінотеатру 600000$», - соцмережі про «Зоряний»

Кропивничани пропонують обкласти мільйонними штрафами полтавських забудовників, яким «нас..ть» на місто, та апелюють до правоохоронців.

Зокрема так дописувачі місцевого сегменту Facebook відреагували на допис міського голови Андрія Райковича про початок будівельних робіт біля колишнього кінотеатру «Зоряний».

Мене дивує неповага деяких бізнесменів до громади міста і до місцевого самоврядування! З приводу будівництва супермаркета в кінотеатрі «Зоряний» депутати висловили свою позицію, – написав він. – І власники не можуть не знати цієї позиції! Ми сто разів, протягом кількох місяців, наголошували, що тут не може бути магазину. Поряд музеї, дитяча поліклініка, про які можна говорити вантажівки з продуктами? Не зважаючи на це, порушуючи закон, бізнесмени вже обгородили кінотеатр парканом, загнали сюди техніку, і почали роботи! До нас ніхто не приходив і не проводив жодних перемовин. А коли прийшла робоча група з міськради, щоб вияснити, хто працює, сміливих поспілкуватись не знайшлось. Це ніщо інше, як свавілля! Сподіваюсь здоровий глузд переможе, а на ситуацію звернуть увагу правоохоронні органи.

Раніше сесія міської ради відмовила ТОВ «Кінотеатр Зоряний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення.

За чутками, власник продав приміщення на Великій Перспективній напроти площі Героїв Майдану, приватизоване 15 років тому, під розміщення продуктового супермаркету полтавської мережі «Маркетопт».

З коментарів допису
З коментарів допису

 

У коментарях допису про свавільний початок робіт на об’єкті депутат міської ради Михайло Бежан зазначив, що подав з цього приводу звернення до голови обласної державної адміністрації.

Є ціле управління, яке займається об’єктами культурної спадщини та розвитком інфраструктури, з профільним заступником, – уточнив він.

У свою чергу користувач Борис Пасечник пише, що нібито за умовами приватизації підприємства змінювати його профіль не можна.

Нагнадаємо, в грудні міський голова повідомив журналістам, що об’єкт свого часу продали «за копійки» під бізнеспроєкт його розвитку як кінотеатру, на який в середині нульових у муніципалітету не було грошей.

Також повідомлялося, що к інотеатри «Зоряний», «Мир», готель «Європа» та міський палац культури (імені Компанійця), які пов’язують з колишнім нардепом Ігорем Шаровим, з 2013 року виставлені на продаж