#какойнах..звездный: кропивничани тролять ботів «Маркетопту» в соцмережі

Профілі соцмереж з полтавським та дніпровським «корінням» викривають себе незнанням місцевих реалій, виступаючи на підтримку супермаркету в центрі Кропивницького.

Після того, як міський голова Андрій Райкович звинуватив нових власників будівлі кінотеатру «Зоряний» у неповазі до містян та свавільному початку будівельних робіт, у спільнотах місцевого сегменту Facebook масово з’являються пости з російськомовним хештегом #КудаПошлиДеньгиЗаЗвездный.

Місцеві користувачі мережі натякають "гастролерам", що в ані в Кропивницькому, ані в Кіровограді кінотеатр ніколи не називали "Звьоздним"
Місцеві користувачі мережі натякають “гастролерам”, що ні в Кропивницькому, ні в Кіровограді кінотеатр ніколи не називали “Звьоздним”. Плашка додана для дотримання пристойності – “Весь Кіровоград”

Фахівці з маркетингу в соціальних мережах (СММ), опитані сайтом Весь Кіровоград, стверджують, що до супроводження кампанії з будівництва продуктового супермаркету через дорогу від площі Героїв Майдану торговою мережею «Маркетопт» з Полтавщини залучена команда СММників з Дніпра.

Місцеві користувачі в свою чергу нагадують, що будівля була приватизована 15 років тому за четвертого скликання ще кіровоградської міськради та міського голови Миколи Чигріна, та відверто тролять використані для створення т. зв. «ефекту соціальності» підходи.

Ми частково проаналізували склад профілів, які беруть участь в ініціюванні флешмобу, і виявили, що всі вони мають зв’язок або з полтавським або дніпровським регіоном, або безпосередньо зі згаданою торгівельною мережею.

PicsArt_01-30-08.46.19
Частина стрічки коментарів тематичного допису в одній з кропивницьких спільнот Facebook. Плашки додані, щоб запобігти маніпуляціям
У розділі "Інформація" одного з коментаторів у стрічці вище - порожньо, проте в хроніці є красномовні пости
У розділі “Інформація” одного з коментаторів у стрічці вище – порожньо, проте в хроніці є красномовні пости
Профіль, від якого додано коментар нижче - з чіткою прив'язкою до полтавського регіону
Профіль, від якого додано коментар нижче – з чіткою прив’язкою до полтавського регіону
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» - популярний виш серед профілів-учасників "звьоздного" флешмобу. Цьому  зробили кіровоградську "прописку"
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – популярний виш серед профілів-учасників “звьоздного” флешмобу. Цьому зробили кіровоградську “прописку”
Далі в стрічці - профіль-"випускниця" гімназії в селі Засулля Полтавської області та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, вказане місце роботи - медична лабораторія в Києві. З тим же хештегом.
Далі в стрічці – профіль-“випускниця” гімназії в селі Засулля Полтавської області та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, вказане місце роботи – медична лабораторія в Києві. З тим же хештегом.
Декому для участі у флешмобі довелося терміново "переїхати"
Декому для участі у флешмобі довелося терміново “переїхати”
Профіль "Полина Малышева" не має жодного друга, вона - ЗА МАРКЕТ ОПТ, але любить Кременчук
Профіль “Полина Малышева” не має жодного друга, вона – “ЗА МАРКЕТ ОПТ”, і любить Кременчук
"Кременчукм'ясо" - теж "за Маркетопт". І це не дивно, казав класик
“Кременчукм’ясо” – теж “за Маркетопт”. І це не дивно, казав класик
Так само - Полтавський аграрний коледж та легендарний КРАЗ (Кременчуцький автомобільний завод)
Так само – Полтавський аграрний коледж, легендарний КрАЗ (Кременчуцький автомобільний завод)
...і кременчуцький же Дормаш
…і кременчуцький же Дормаш
Напевно, найоригінальніший з профілів, яких непокоять дєньгі за звьоздний - ще одна "випускниця" Кременчуцької політехніки, яка "працює" на музичний гурт з Балі Superman is Dead
Напевно, найоригінальніший з профілів, яких непокоять дєньгі за звьоздний – ще одна “випускниця” Полтавської політехніки, яка “працює” на музичний гурт з Балі Superman is Dead
Наостанок - антиподи. Один, "колишній працівник" ахметівського Центрального ГЗК, що на малій батьківщині шостого президента України, якому не вистачає Сталіна "на нашого мера" (вочевидь, Юрія Вілкула) . Інша, знову ж, випускниця Полтавського політехнічного,  каже рішуче "ні"... черговій колективізації. І, вочевидь - "так" супермаркету в центрі Кропивницького. Завіса.
Наостанок – антиподи. Один, “колишній працівник” ахметівського Центрального ГЗК, що на малій батьківщині шостого президента України, переймається відсутністю Сталіна “на нашого мера” (вочевидь, Юрія Вілкула) . Інша, знову ж, “випускниця” Полтавського політехнічного, каже рішуче “ні”… черговій колективізації. І, вочевидь – “так” супермаркету в центрі Кропивницького. Завіса.

Нагадаємо, колишні кінотеатри «Зоряний» та «Мир», готель «Європа» та міський палац культури (імені Компанійця), які пов’язують з колишнім нардепом Ігорем Шаровим, були виставлені на продаж у 2013 році, і станом на листопад 2018-го здешевіли в рази.