Справу колишнього мера Світловодська передали до суду

Валентина Козярчука звинувачують зокрема в рейдерському захопленні міського теплопостачального підприємства в складі злочинної групи.

Обвинувальний акт направлено до Свiтловодського мiськрайонного суду, повідомляє CBN. За версією слідства, спільниками міського голови були гендиректор підприємства, власник частки в його статутному капіталі та державний реєстратор. 

PicsArt_02-03-10.32.16

 

Йдеться про майно та обладнання п’яти цілісних майнових комплексів котелень ринковою вартістю біля 45 мільйонів гривень, транспортні засоби, парові котли, верстати та інше обладнання, внесені міськрадою до статутного капіталу СП “Світловодськпобут” під час його створення в 2001 році. 

Спiльники дiяли в iнтересах приватної особи, здiйснили протиправне заволодiння часткою 50% у статутному капiталi теплопостачального пiдприємства, що на правi комунальної власностi належала територiальнiй громадi Свiтловодська, – йдеться в публікації. – Мiський голова внiс до протоколу зборiв учасникiв теплопостачального пiдприємства недостовiрнi вiдомостi про нiбито вихiд мiськради зi складу учасникiв вказаного пiдприємства. Вказане рiшення на зборах взагалi не приймали. Даний протокол зборiв подали до державного реєстратора одного з населених пунктiв, яким пiд виглядом виправлення неiснуючої технiчної помилки до реєстру внесли коригувальний запис про змiну складу засновникiв юридичної особи.

Нагадаємо, депутати Світловодської міськради достроково припинили повноваження Козярчука на позачерговій сесії в листопаді. Раніше відсторонити його на час розслідування постановив суд.

Зокрема й наслідки згаданих реєстраційних дій обумовили зрив опалювального сезону в четвертому за кількістю населення місті області, який став темою публікацій низки ЗМІ національного масштабу.

Також повідомлялося, що плаваючий тариф комунального «Теплоенергетика» дозволяє жителям Кропивницького, чиї помешкання підключені до системи централізованого теплопостачання, платити за опалення майже на третину менше встановленого виконкомом максимуму.