Футболіст - Козьякову: «Я еду Домой»

Один з обвинувачених у замаху на вбивство біля Кіровського суду та посяганні на життя прокурора в його помешканні, погрожує очільнику поліції в мережі.

Про це повідомляє depo.Кропивницький з посиланням на Instagram Костянтина Волкова.

8EGp66yJtcZxHkgeZxT7LrDAqIXdE0QjuI9uwuMn
Скріншот – depo.Кропивницький

За інформацією видання, в пості за 5 лютого, адресованому керівнику Національної поліції Кіровоградщини, той стверджує, що їде додому, та пропонує Роману Козьякову «починати бігати».

Автори публікації нагадують, що Волкова оголосили в розшук у жовтні. Це сталося через два дні після того, як в Кропивницькому обстріляли будинок прокурора Артема Бреуса, учасника розслідування діяльності одного з місцевих організованих злочинних угрупувань згідно повідомленням ЗМІ. Повідомлялося, що в домоволодінні перебувала його дружина та двоє маленьких дітей, обстріл супроводжувався погрозами розправи на адресу прокурора та його родини.

15 жовтня колегія Кропивницького апеляційного суду за головуванням Віринеї Кабанової відхилила скаргу на рішення Ленінського районного суду, яким другому підозрюваному, Олександру Шатохіну, не обрано запобіжний захід. 

Член колегії Віктор Онуфрієв висловив окрему думку, в якій не погоджується з таким рішенням. Вважає, що суд неправильно оцінив докази і дійшов помилкового та передчасного висновку про недоведеність підозри та відсутність ризиків.

В засіданні прокурор наголосив, що під час стрілянини підозрюваний перебував під домашнім арештом, який суд призначив у справі про скоєне в 2016 групове вбивство. Підозрюваному може загрожувати зокрема й довічний строк.

Також повідомлялося, що Олексій Мягкий, який постановив звільнити Шатохіна з під варти в залі суду в першій інстанції, невдовзі звільнився за власним бажанням, планує стати адвокатом, і вважає тиском розпочате щодо нього кримінальне провадження про винесення неправомірного рішення.

За інформацією у відкритій базі даних Clarity Project, Костянтин Волков є заступником голови громадської організації «Кропивницька міська федерація футболу». В квітні офіційний сайт футбольного клубу «Зірка» оприлюднив статтю, у якій Волкова названо його віце-президентом. Наразі у розділі Менеджмент клубного ресурсу відсутня інформація про таку посаду.

Нагадаємо, літку 2018 зображення одного з підозрюваних у замаху на вбивство під час стрілянини біля Кіровського районного суду з’явилося на білбордах у Кропивницькому з написом «Благодійний фонд Костянтина Волкова».