Спочатку м’ясо, тепер – хліб: задорогі харчі для олександрійської освіти

Прокуратура області в суді скасовує додаткові угоди про підвищення цін на продукти, які закуповує управління освіти міської ради Олександрії.

Ціна, з якою постачальник виграв тендер, збільшилася на понад 30%, повідомляє CBN з посиланням на пресслужбу відомства.

Ілюстрація. Фото - donetskie.com/
Ілюстрація. Фото – donetskie.com/

Провадження у справі відкрите Господарським судом, серед позовних вимог також стягнення 120 тис. грн. державних коштів, які правоохоронці вважають отриманими постачальником безпідставно.

За результатами проведення електронного аукцiону управлiння освiти Олександрiйської мiськради та пiдприємство-переможець уклали договiр про закупiвлю хлiбо-булочних виробiв. Надалi вони уклали п’ять додаткових угод, за якими пiдвищили цiни на 32% та 25%. Як наслiдок, навчальнi заклади Олександрiї отримали хлiба на третину менше вiд запланованого, – зазначається в публікації.

Раніше прокурори вже доводили в судах факти незаконного підвищення цін на м’ясо для освітніх закладів міста додатковими угодами, зокрема з фірмою ексдепутата олександрійської міськради від «Батьківщини» Олександра Ткаченка.

Також повідомлялося, що Антимонопольний комітет оштрафував фірми, які мають стосунок до секретаря міськради Кропивницького Андрія Табалова, на півтора мільйона гривень за махінації з тендерами на закупівлю товарів для закладів освіти обласного центру.