В Кропивницькому починають безпосерднє проєктування робіт з реконструкції Набережної

Виконком міськради обласного центру схвалив техніко-економічне обґрунтування проєкту «Реконструкція набережної річки Інгул від вулиці Михайлівської до вулиці Вокзальної в місті Кропивницькому».

Прийняте рішення відкриває шлях для початку безпосереднього проєктування робіт, повідомляє сайт міської ради.

Світлина з сайту міської ради Кропивницького
Світлина з сайту міської ради Кропивницького

За попередніми розрахунками проектантів – ТОВ «Абріс Либедія», кошторис перебудови набережної в обласному центрі коштуватиме 184,5 мільйона гривень. Остаточна вартість буде відома по закінченні проєктних робіт.

За інформацією начальника управління капітального будівництва Сергія Білоконя, проєктування здійснюватиметься у декілька етапів, мінімум їх буде чотири. На першому – розроблятиметься документація на облаштування правого берега Інгулу між Михайлівським мостом і шляхопроводом по вулиці Велика Перспективна. Тут передбачається створення багатофункціонального спортивного містечка.

Нагадаємо, в листопаді минулого року доопрацьований пакет документів техніко-економічне обґрунтування проєкту , був поданий на повторну експертизу. В мерії зазначали, що згідно діючого законодавства, лише позитивний відгук зробить можливим розробку деталізованого проєкту першої черги реконструкції, за яким має слідувати пошук шляхів його фінансування, проведення тендерів, отримання декларації від ДАБІ України, та, врешті, початок власне будівництва.

Також повідомлялося, що в середмісті Кропивницького з агітаційних наметів розповсюджують листівки, інформація у яких може бути спрямованою на маніпуляцію громадською думкою містян. В тексті, що його містить друкована продукція, стверджується, дослівно, що «муніципальне бюро Стрижакова створює проект з реконструкції Набережної». Використані в листівці зображення співпадають з оприлюдненими раніше елементами базового проєкту реконструкції набережної Інгулу, підготованого управлінням архітектури міської ради.