Офіційно «Маркетопт» ні горілки, ні цигарок не продає, - депутат

Місцевий бюджет не отримує надходжень від акцизного збору з продажів алкоголю та тютюнових виробів у мережі «Маркетопт».

Про це у Facebook пише депутат міськради Кропивницького Михайло Бежан, наводячи у якості доказів чеки з магазину мережі в Олександрівці, які, судячи з інформації, що вони містять, не є фіскальними документами та містять помилку в назві суб’єкта підприємництва.

Вагому частину наповнення бюджету займає акцизний збір, який надходить до місцевого бюджету, з якого будують дороги, платять вчителям і медикам і т.д. У місті Олександрівка офіційно «Маркетопт» ні горілки, ні пива, ні цигарок не продає. Як і всіх інших товарів, – зокрема написав депутат.

коментарі_Бежан3

У коментарях до посту він також повідомив, що поінформував з питання голову ОДА, написав декілька депутатських запитів, крім того, запит поданий народним депутатом Олександром Дануцею («Слуга народу»), обраним в одномандатному окрузі на території міста Кропивницький.

коментарі_Бежан

Інші дописувачі зазначають, що такою ж є ситуація в усіх магазинах мережі, та висловлюють сумніви щодо причин незацікавленості нею фіскальної служби.

коментарі_Бежан2

Нагадаэмо, профілі соцмереж з полтавським та дніпровським «корінням» викривають себе незнанням місцевих реалій, виступаючи на підтримку супермаркету в центрі Кропивницького.