До «посухи» на Волкова-Жадова була «водна феєрія» на Миколаївці ФОТО, ВІДЕО

Дві поспіль поломки водогону, що на три доби залишили без води найбільш густонаселений житловий масив Кропивницького, стали третьою та четвертою аварією, поміченою в місті за останні кілька днів.

Про це пише Утренний город, надбанням якого сьогодні, 20 лютого, стала інформація про фонтан понад метр висотою, що біля години бив з-під землі біля міського перинатального центру минулої суботи.

86381865_2804722549607877_7284620114358435840_n

Був на відкритті, а через годинку і закритті фонтану по вулиці Короленка, 30 (пологовий). Насолоджуйтесь, бо клятий водоканал усе відремонтував, – цитує видання користувача Facebook Геннадія Солдецького, який оприлюднив світлини та відео.

Автори публікації стверджують також, що за два дні після цього жителі міста зафіксували черговий випадок пориву водогону на Волкова, вода била з люку навпроти будівельного магазину «Зодчий».

За версією, що її було розповсюджено офіційною Facebook-сторінкою обласного комунально виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», зафіксоване містянами – не порив, а пожежний гідрант, відкритий спеціально для спустошення мереж під час ремонтів на Попова-Коваленка.

75428_600x450

Мешканці Кропивницького обурюються тим, що вимушені обходитися на вихідні без водопостачання, а деякі побоюються, що місцевий водоканал свої збитки нав’яже абонентам і вкотре підніме тарифи, – зазначає виданя.

З п’ятого лютого діють нові тарифи на послуги водопостачання в 16 населених пунктах Кіровоградщини та на водовідведення в шести – разом нова вартість одого “кубу” зокрема й для Кропивницького склала 37,6 гривень. Наразі це найвищий тариф серед обласних центрів держави. 

Нагадаємо, протягом трьох діб з 16 по 18 лютого обласне підприємство тричі оприлюднювало різні строки відновлення водопостачання вулиць Жадова, Попова, Юрія Коваленка, Пацаєва, частини Волкова, Героїв України, району “Радіозаводу” та абонентів у Соколівському.

Також повідомлялося, що априкінці січня голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь розпорядився провести перевірку використання інвестиційних коштів обласним підприємством «Дніпро-Кіровоград». Коштом кредиту Світового банку загальним обсягом більше 44 мільйонів доларів проводились зокрема ремонтні роботи на двох водоводах обласного центру.