Топтема: водопостачання Кропивницького та області стає «ньюсмейкером» тиждень поспіль

Через чергову аварію без водопостачання знову залишились жителі кількох вулиць обласного центру.

Про це сьогодні, 20 лютого, повідомила Facebook-сторінка обласного комунального виробничого підприємства Дніпро-Кіровоград, яке з 2012 року експлуатує міський водоканал.

Минулої суботи в Кропивницькому. Світлина - Facebook Геннадія Солдецького
Минулої суботи в Кропивницькому. Світлина – Facebook Геннадія Солдецького

Аварійно-ремонтні роботи проводяться на насосній станції «Сегмент» в мікрорайоні Кущівка, обмежено водопостачання будинків на вул. Родімцева, 81, 85, 72-100, пров. Експериментальному, 1,8; вул. Хабаровській.

Також сьогодні Гречка повідомила з посиланням на міськраду Знам’янки про зміну тарифу на воду для абонентів місцевого територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд АТ «Укрзалізниця».

За лютий споживачі, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення заплатять 25,6 гривень за постачання, та 15,5 – за відведення кубометру води.

Нагадаємо, минулої суботи фонтан з водопровідної води у метр висотою бив з-під землі біля міського перинатального центру на Новомиколаївці в Кропивницькогому, за два дні місцеві жителі повідомили про черговий порив на Волкова, де вода била з люку навпроти будівельного магазину «Зодчий». За версією «Дніпро-Кіровоград», мережі спустошували спеціально під час ремонтів на Попова-Коваленка.

Також повідомлялося, що з 16 по 18 лютого обласне підприємство тричі оприлюднювало різні строки відновлення водопостачання найбільш густонаселеного житлового масиву обласного центру. Без води залишалися мешканці вулиць Жадова, Попова, Юрія Коваленка, Пацаєва, частини Волкова, Героїв України, район “Радіозаводу” та абоненти ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у Соколівському.