Ексмер Світловодська хоче поновитись на посаді за допомогою суду

Справу за позовом Валентина Козярчука з 19 березня розглядатиме окружний адміністративний суд Кропивницького.

Про це повідомляє Без купюр з посиланням на «Суспільне». Позовні вимоги – визнати неправомірним рішення про припинення повноважень та поновити на посаді.

Валентин Козярчук. Світлина - Facebook.
Валентин Козярчук. Світлина – Facebook.

Під час учорашнього засідання представник Козярчука в суді клопотав про залучення до процесу виконавчого комітету Світловодської міської ради в якості свідка.

Нагадаємо, прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього міського голови в кримінальній справі про рейдерське захоплення міського теплопостачального підприємства в складі злочинної групи.

Йдеться про майно та обладнання п’яти цілісних майнових комплексів котелень ринковою вартістю біля 45 мільйонів гривень, транспортні засоби, парові котли, верстати та інше обладнання, внесені міськрадою до статутного капіталу СП «Світловодськпобут» під час його створення в 2001 році.

Восени міськрайонний суд відсторонив Козярчука від посади на час розслідування, потім сесія міськради достроково припинила його повноваження.

Також повідомлялося, що зрив опалювального сезону в Світловодську став темою публікацій низки ЗМІ національного масштабу, зокрема “Дзеркало тижня” повідомило про 13 тисяч містян, які залишалися без тепла через численні пориви мереж.