На перехресті в Кропивницькому можна збирати 15000 штрафів щоденно ФОТО

Проблему з нестачею коштів у держбюджеті можна вирішити за рахунок штрафів за порушення ПДР.

Такий шлях пропонує фотограф Павло Волошин з Кропивницького у Facebook, наводячи наочні докази його продуктивності в разі використання.

Світлини з допису
Світлини з допису

Штраф за використання мобільного під час руху – 425 грн, за перехід на червоне світло – 51 грн, – підраховує він. – За 15 хвилин на перехресті біля головпоштамту я нарахував не менш як десяток порушників на 425 та стільки ж на 51. За 8 годин робочого часу це має скласти 15232 грн. І це лише на одному перехресті одного міста.

У коментарях користувачі соцмережі вказують також на значний невикористаний потенціал збору штрафів за неправильне паркування автівок.

Волошин_каменти
З коментарів допису. Скріншот

Нагадаємо, очільник Кропивницького Андрій Райкович має намір запросити керівника патрульної поліції для звіту перед міськрадою в квітні. На думку міського голови, великоваговий автотранспорт може заїжджати в місто під забороняючим знаком «за домовленістю».

Також повідомлялося, що екіпаж поліції мінімум півгодини очікував власника BMW, що стояв просто під знаком «зупинка заборонена» напроти Кіровоградської обласної державної адміністрації.