«Маркетопт» почав нищити об’єкт сучасного мистецтва в Кропивницькому ФОТО

Частину першого люмінесцентного мінімуралу «Королева ночі» на будівлі колишнього кінотеатру «Зоряний» вже зафарбували.

Об’єкт може зникнути повністю через облаштування супермаркету у приміщенні, повідомляє Гречка.

Частину кольорових стрічок муралу вже зафарбували - зазначається в публікації
Частину кольорових стрічок муралу вже зафарбували – зазначається в публікації

89355463_511555703098256_9072426815691161600_n

Видання нагадує, що мурал, малюнок якого змінюється при зміні освітлення (вдень очі зображеної дівчини заплющені, вночі – відкриті), з’явився у вересні 2018 року, авторка ідеї – студентка Льотної академії Національного авіаційного університету.

Повідомлялося, що після того, як до приватизованого приміщення кінотеатру «Зоряний», де всупереч забороні на зміну цільового призначення землі розпочаті роботи з облаштування супермаркету мережі «Маркетопт», не пустили представників спеціальної та архітектурно-будівельної інспекції, міськрада звернулася до Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо надання нових повноважень у боротьбі з незаконним будівництвом. Зокрема йшлося про можливість припинення постачання електроенергії до приватних об’єктів.

Депутат міськради Кропивницького Михайло Бежан заявив, що місцевий бюджет не отримує надходжень від акцизного збору з продажів алкоголю та тютюнових виробів у мережі «Маркетопт», навівши у якості доказів чеки з магазину мережі в Олександрівці.

Також повідомлялося, що профілі соцмереж з полтавським та дніпровським «корінням» викривають себе незнанням місцевих реалій, виступаючи на підтримку супермаркету в центрі Кропивницького. У свою чергу, кропивничани в Facebook пропонують обкласти мільйонними штрафами полтавських забудовників, яким «нас..ть» на місто, та апелюють до правоохоронців.