Поліції не вистачить тижня-двох, щоб убезпечити довгобуд у Кропивницькому ВІДЕО

Національна поліція не має 50 мільйонів на повну консервацію відомчої недобудови, обіцяють огородити дротом та закласти вікна першого поверху.

Про це повідомляє СBN з посиланням на пояснення представників обласного управління відомства. Йдеться про чотириповерхову «коробку» на Степняка Кравчинського в мікрорайоні Балашівка.

2-1

Зрозуміло, що це робота не на тиждень чи два, тож будемо тримати на контролі, – цитує секретаря міської робочої групи видання.

Огородити парканом недобудовану багатоповерхівку на вулиці Юрія Коваленка також пообіцяли власники з житлово-будівельних кооперативів «Політ» та «Надія». За словами представника ЖБК, паркан навколо недобудови намагалися поставити кілька разів, але жителі довколишніх будинків перешкоджали, викликали патрульних.

15 січня в кооперативній недобудові на Коваленка впав у шахту ліфта 19-річний юнак. Розпочалася масштабна інспекція міських нгедобудов.

За даними управління Державного архітектурно-будівельного контролю міськради, в місті налічуються 38 об’єктів незавершеного будівництва. На трьох ведеться будівництво, п’ять – повністю або частково законсервовані, 18 об’єктів огороджені. В той же час на 14 об’єктах взагалі відсутня огорожа, та 10 захаращені будівельним сміттям, – зазначається в публікації. – Практично всі недобудови – це об’єкти, які почали зводити у 90-х роках і які системно не консервували. У влади немає реальних важелів впливу на власників недобудов.

Випуск «Правди Райковича» т. зв. «Треш-кіч-двіж студії анімованих коміксів», оприлюднений у YouTube та Facebook 4 січня, присвячений землекористуванню та недобудовам.

Нагадаємо, працівників готелю «Європа» в обласному центрі змушують писати заяви про звільнення за власним бажанням. Готельний комплекс «Європа», колишні кінотеатри «Мир» і «Зоряний», міський палац культури (імені Компанійця) , які пов’язують з колишнім нардепом Ігорем Шаровим, були виставлені на продаж у 2013-му.