Промисловці та мерія Кропивницького узгодили деталі ініціативи "СТОП коронавірус"

Найближчими днями надійдуть перші пожертви місцевих підприємців на користь Центральної міській лікарні з позначкою «СТОП коронавірус».

Організаційні питання наразі узгоджені, стверджує власне джерело сайту Весь Кіровоград у ділових колах Кропивницького. Комунальна ЦМЛ з дитячим і дорослим інфекційними відділеннями визначена мерією як заклад, де будуть лікувати захворілих на COVID-19.

У Центральній міській лікарні вважають, що готові  до  COVID-19. Світлина - міське управління охорони здоров'я
У Центральній міській лікарні вважають, що готові до COVID-19. Світлина – міське управління охорони здоров’я

Долучитися до створення додаткового фінансового резерву закладу представники найбільших промислових підприємств міста, – «Ельворті», «Радій», «Кернел», «Градолія», «Золотий вік» та інших, – домовилися вчора, 17 березня, під час ініційованої міським головою Андрієм Райковичем зустрічі.

За рахунок коштів, що їх вдасться акумулювати, покриватимуть витрати на додаткове медичне обладнання, розхідні матеріали, індивідуальні засоби захисту та інші невідкладні потреби медиків, які можуть виникнути з розвитком пандемії. Вивчивши можливі варіанти адміністрування такої допомоги, учасники ініціативи зупинилися на використанні вже існуючого благодійного фонду, який збирає пожертви на користь лікарні, та позначки «СТОП коронавірус», яку додаватимуть до цільових переказів.

За інформацією джерела, сторони домовились про спільний контроль за використанням коштів за участі донорів резерву та представників міської влади. Інформація про надходження та використання благодійних пожертв від фізичних і юридичних осіб комунальними закладами також доступна онлайн на сайті профільного управління міськради. Останнє оновлення відповідних даних щодо ЦМЛ – за третій квартал минулого року.

Реквізити для бажаючих долучитися до проєкту:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
“БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ВТОРИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ М. КРОПИВНИЦЬКИЙ”
(скорочена назва БО “БФСРВМД”) Адреса: 25006, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ КРОПИВНИЦЬКОГО, будинок 22
ЄДРПОУ: 39371729
Номер рахунку в “Приватбанку”: UA223235830000026009052909276
Призначення платежу: СТОП коронавірус

Нагадаємо, сьогодні, 18 березня, для кропивницької ЦМЛ, яка має три апарати штучної вентиляції легенів, мають придбати ще три. За інформацією міського голови, шість апаратів можуть надавати необхідну кількість медичної послуги для 120 “важких” хворих, які за статистикою складають біля 20% від загальної кількості захворілих на COVID-19.