День 4: «карантинні» штрафи, онлайн-сервіси, нове медобладнання в Кропивницькому

До Центральної міської лікарні обласного центру прибули три додаткові апарати штучної вентиляції легень, придбані з огляду на загрози світової пандемії.

Про це повідомляє створений для оперативного інформування містян Telegram-канал covid19krop, приєднуватись до якого сьогодні закликав у соцмережі очільник Кропивницького Андрій Райкович.

#covid19krop

В іншому популярному месенджері Viber створили спільноту «Підвези медика. Кропивницький». Водії повідомляють про власні маршрути, пропонуючи працівникам медичних закладів, яким по дорозі, можливість вчасно дістатися на роботу в умовах обмеження пасажирських перевезень.

крнврс_нкрнтн
У центрі Кропивницького працюють не лише аптеки з продмагами. Світлини зроблені мешканцями міста сьогодні, 20 травня

За перший робочий тиждень у режимі карантину на Кіровоградщині поліція склала 18 адміністративних протоколів за фактами його недотримання. Голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь зазначив, що мова йде «про деякі кафе та магазини побутових товарів», які працювали всупереч урядовим розпорядженням.

Про три складені проти підприємців у Кропивницькому адмінпротоколи з накладанням штрафів повідомили в обласній Держпродспоживслужбі. На сайті відомства йдеться про три заклади, що не припинили свою роботу попри заборону – кіоск на Полтавській, кафетерій на одній з міських заправок та спорткомплекс на Короленка.

Світлина - Depo.Кропивницький
Світлина – Depo.Кропивницький

Нагадаємо, вчора міський голова Кропивницького закликав його мешканців максимально скоротити поїздки громадським транспортом, та дати можливість вчасно діставатися на роботу медикам, працівникам комунальних та інших служб, які забезпечують життєдіяльність міста.