До Кропивницького не повезуть усіх хворих на коронавірус з області

На Кіровоградщині готують ще 7 госпітальних баз до прийому пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомив сьогодні Telegram-канал covid19krop з посиланням на керівника облздраву Олега Рибальченка.

Зокрема названі Центральна міська лікарня Олександрії, а також Добровеличківська, Новоархангельська, Новоукраїнська, Маловисківська, Бобринецька, та Долинська Центральні районні лікарні. Обидва визначені раніше заклади, – Кіровоградська обласна лікарня та Центральна міська лікарня Кропивницького, – знаходяться в обласному центрі.

Сьогодні ж вдень на сторінці Маловисківської ЦРЛ у Facebook оприлюднене звернення, у якому заклад просить фінансової допомоги на купівлю необхідного обладання. Банківські реквізити для надання такої допомоги – у вбудованому нижче пості.

Раніше в соцмережах розповсюджували схожі прохання про допомогу в купівлі апарату штучної вентиляції легень для Гайворонської районної лікарні.

90317659_1194287457575715_9102405554273255424_o

За офіційною інформацією, в регіоні наразі нема жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на COVID-19. Доставки 5800 експрес-тестів, які розподілять між закладами охорони здоров’я та екстреної медицини, та 1920 тестів для точної ПЛР-діагностики, які будуть зосереджені в обласному лабораторному центрі, очікують найближчим часом. В Україну їх уже доставили. 

Нагадаємо, до Центральної міської лікарні Кропивницького прибули три додаткові апарати штучної вентиляції легень, придбані з огляду на загрози світової пандемії.

Світлина на головній – uzhgorod.net.ua