В обласному Держгеокадастрі зріє «бунт» через ігнорування загроз пандемії керівництвом

Працівники Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області вважають, що керівництво наражає здоров’я та життя підлеглих на небезпеку.

Про це повідомляє власне джерело сайту Весь Кіровоград у колективі.

лист_Башлик_18_03
Весь Кіровоград має в своєму розпорядженні копію листа голови Держгеокадастру, у якому до відома та реагування керівників територіальних підрозділів доведений перелік заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби

Джерело стверджує, що виконуючий обов’язки начальника управління Юрій Коробов проігнорував надані законодавством і доведені Києвом до керівників на місцях можливості зниження ризиків, яким наражаються працівники в зв’язку з поширенням глобальної пандемії коронавірусу COVID-19.

Зокрема листом голови Держгеокадастру України Дениса Башлика від 18 березня (див. вище) керівників регіональних підрозділів повідомлено про можливість на певний період доручити підлеглим виконувати роботу вдома або надати відпустки, змінювати режим роботи установи тощо.

В іншій структурі обласній, наприклад, перевели людей на особливий графік чергувань, щоб вони знаходилися в кабінетах по одному, – зазначає джерело. – У п’ять разів, здається, скоротили кількість працівників, які одночасно знаходяться на робочих місцях. Ходять на роботу, один день, потім один день вдома. В нас сказали, що як працювали, так і працюємо…

За словами співробітника управління, люди обурені, але бояться втратити роботу в і без того непростий для всіх час через відкритий конфлікт з в.о. начальника, тому звернулися до журналістів.

Нагадаємо, зі сторінки Маловисківської центральної районної лікарні в Facebook зник пост із закликом допомогти закладу фінансово на покупку рентгенапарату, та було розміщено новий – про те, що лікарня «має умови для надання допомоги даним хворим». Також було видалено оголошення про терміновий збір коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень для Гайворонської ЦРЛ, розповсюджене в соцмережі депутатом обласної ради Романом Тімушем.