Одна із захворілих на COVID-19 працює в педуніверситеті, - джерело

Коронавірус діагностували у викладачки одного з вишів Кропивницького, наразі вона перебуває в інфекційному відділенні Центральної міської лікарні.

Про це повідомляє CBN з посиланням на чоловіка захворілої, який підтвердив дану інформацію.

Пам'ятник Володимиру Винниченку на тлі одного з корпусів ЦДПУ. Світлина - "Перша електронна"
Пам’ятник Володимиру Винниченку на тлі одного з корпусів ЦДПУ. Світлина – “Перша електронна”

Нещодавно жінка повернулася з Іспанії – стверджується в публікації. За інформацією власних джерел сайту Весь Кіровоград, мова йде про викладачку Центральноукраїнського державного педагогічного університету (ЦДПУ) імені Володимира Винниченка, яка повернулася в Україну ще до закриття кордонів та оголошення загальнодержавного карантину.

Також з дописів у місцевому сегменті Facebook відомо, що лікування від пневмонії наразі проходить ще один викладач педуніверситету та громадський активіст Олександр Ратушняк, проблеми зі здоров’ям має також його дружина Тетяна.

Всього в області 6 офіційно підтверджених випадків зараження коронавірусом, 5 з них у Кропивницькому, 1 – в Долинській. Перевіряється ще чотири підозри на COVID-19, 2 з них – в Кропивницькому, та по одній у Маловисківському та Новомиргородському районах. Це люди, які перебували в контакті з хворими. 

Під час сьогоднішнього брифінгу в Кіровоградській ОДА в.о. головного санітарного лікаря області Надія Оперчук стверджувала, що нові виявлені захворілі в Кропивницькому контактували з хворими на коронавірус, в яких було діагноз було підтверджено раніше. За словами начальника облздраву Олега Рибальченка, лише один з госпіталізованих на сьогодні час від часу потребує підключення до апарату штучної вентиляції легенів.

Нагадаємо, скріншот службового повідомлення ситуативного центру обласного управління Нацполіції з персональними даними захворілих на коронавірус на Кіровоградщині оприлюднили в соціальній мережі.