"Я, та мої колеги": хто хоче підвищеня ціни на проїзд в Кропивницькому

Приватні підприємства, що мають укладені з міськрадою договори на здійснення пасажирських перевезень в режимі маршрутного таксі, та порушують вимоги цих договорів, можуть більше не отримати маршрутів.

Наразі на такі порушення реагує патрульна поліція, складаючи відповідні протоколи, повідомляє власне джерело сайту Весь Кіровоград у мерії Кропивницького.

Поки місто не має потреби в організації масового додаткового підвозу медичних працівників, – зазначає джерело. – Якщо така потреба виникне, будуть організовані спеціальні рейси з використанням комунальних автобусів «Електротрансу».

Повідомлялося, що власники більшості підприємств-перевізників обласного центру вважають роботу в режимі передбачених постановою Кабміну карантинних обмежень «економічно неможливою». Вчора, 2 квітня, в режимі маршрутного таксі в Кропивницькому працювало лише 9 машин – на маршрутах № 6, № 17 та № 14.

Сьогодні в єдиній системі з’явилася електронна петиція про підвищення тарифу на проїзд в маршрутних таксі Кропивницького.

Я, та мої колеги повністю погоджуються на підвищення тарифу на проїзд в маршрутних таксі, так як відсьогодні не вийшли на маршрут майже всі водії, – зокрема пише авторка Ольга Борисівна Каюда.

Вчора більшість приватних перевізників не вийшли на маршрути через карантинні збитки. Сьогодні з'явилася петиція з підтримкою підвищення тарифу на перевезення. Скріншот.
Вчора більшість приватних перевізників не вийшли на маршрути через карантинні збитки. Сьогодні з’явилася петиція з підтримкою підвищення тарифу. Скріншот.

Який саме колектив представляє жінка та її колеги, в тексті не вказано. Також не назване жодне з приватних підприємств-перевізників, де працюють згадані водії, та жоден з власників цих підприємств.

Згідно урядових обмежень, запроваджених у зв’язку з пандемією, на території держави заборонене перевезення пасажирів громадським транспортом у кількості більше половини посадкових місць. Таким чином, у салоні маршрутки, крім водія, може одночасно знаходитися не більше семи людей.

На сьогодні за офіційними даними в Кропивницькому зареєстровано 13 лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19. У списках контактних осіб захворілих – 224 людини, які наразі обстежуються.

В цілому на Кіровоградщині 15 підтверджених випадків зараження, останні два – в Долинській. За інформацією головної сaнітapної лікapки облaсті Нaдії Опеpчук, захворіли в тому числі 11-річна дитина та два медпрацівники.  Крім того, на території регіону знаходиться 883 особи, які повернулися з-за кордону та перебувають у самоізоляції. Офіційно зафіксовано два випадки два випадки порушення режиму. Ще для 392 осіб 14-денний термін ізоляції вже минув, у жодного з них коpонaвіpусу не виявлено.

Нагадаємо, днями в чоловік та жінка, яких не пустили до автобуса в Кропивницькому без масок, почали вибивати лобове скло та двері комунального транспортного засобу, зокрема поцілили в скло цеглиною. Відновлення коштуватиме 16 тисяч гривень. Особи хуліганів установлено.