За тиждень випадків COVID-19 в області стало майже вшестеро більше

За останні сім днів кількість лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірсну хворобу COVID-19 в Кіровоградській області зросла з 13 до 76.

Тобто, кількість діагнозів зросла у 5,85 разів, – розрахунки зроблені сайтом Весь Кіровоград з використанням офіційних даних, які є у вільному доступі. За тиждень від виявлення перших захворілих на території Кіровоградщини 29 березня цей показник склав 9,25 раза – кількість захворілих виросла з 4 до 37.

Від оприлюднення цієї інфографіки вранці до оголошення оперативної інформації по Кіровоградській області в обід кількість захворілих на території регіону зросла на 24. Світлина - офіційний Telegram-канал МОЗ.
Від оприлюднення цієї інфографіки вранці до оголошення оперативної інформації по Кіровоградській області в обід кількість захворілих на території регіону зросла на 24. Світлина – офіційний Telegram-канал МОЗ.

Більше ніж удвічі за два останніх дні зросла кількість інфікованих коронавірусом медичних працівників. Два дні тому повідомлялося про 12 захворілих медиків на території Кропивницького, то сьогодні, 8 квітня голова облздраву Олег Рибальченко назвав число 27.

За його даними, з них шестеро працюють в Кіровоградській обласній лікарні, 20 – в обласному госпіталі ветеранів війни, один – в приватній клініці «Ацинус».

Всі медичні працівники захворіли через контакт з хворими пацієнтами з різних районів, які лікувалися в закладах обласного центру. За інформацією, яку було оприлюднено в Telegram увечері від імені очільника області Андрія Балоня, 28 інфікованих коронавірусом у регіоні мають легкий перебіг захворювання та лікуються вдома із зобов’язанням дотримуватись умов самоізоляції.

Госпіталізовано 48 осіб, серед них у середньому стані важкості – 34, у важкому – восьмеро, в стані «ближче до задовільного» – чотири. Єдина дитина з підтвердженим діагнозом, 11-річна дівчинка, має легкий безсимптомний перебіг захворювання на коронавірус і знаходиться на ізоляції в обласній лікарні. Решта хворих – дорослі: п’ятеро віком від 18 до 29 років, 37 – від 30 до 49 років, 19 – від 50 до 65 років, 12 – від 65 і старше.

Двоє літніх жінок, 84 та 78 років, у яких раніше було діагностовано COVID-19, померли. Зокрема 78-річна жителька Новомиргорода району – вiд гострої серцево-судинної недостатностi, що ускладнилася набряком легень. 

Нагадаємо, увечері 29 березня, коли на Кіровоградщині були виявлені перші захворілі на коронавірус, скріншот службового повідомлення ситуативного центру обласного управління Нацполіції з їхніми персональними даними аж до домашньої адреси та місця роботи «злили» в соцмережу.