Обидва померлих медпрацівники не брали участі в лікуванні COVID-19

Лікар та фельдшерка Центру екстреної швидкої допомоги, які мали підтверджений тест на коронавірус, померли від важких супутніх захворювань.

Про це пише Сьогодні з посиланням на обласну державну адміністрацію Кіровоградщини.

Сьогодні

68-річний чоловік працював лікарем диспетчерської служби. В кінці березня пішов у планову відпустку, заразився в побутових умовах. На роботу після підтвердження інфікування коронавірусом не виходив. Не брав участі в лікуванні пацієнтів з COVID-19. Перебував у стаціонарі в Центральній міській лікарні в Кропивницькому. Смерть наступила 17 апреля, – цитує коментар ОДА видання.

19 квітня померла 72-річна фельдшерка, яка з початку березня перебувала на лікарняному з переломом та інфікувалася аналогічно в побутових умовах. Восьмеро з медпрацівників, інфікованих COVID-19 на Кіровоградщині, вже одужали, – також повідомляє «Сьогодні».

За оперативними даними, на 22 квітня в Кіровоградській області зафіксовано 252 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 194 – в Кропивницькому.

Серед хворих – 91 медичних працівник. На жаль, маємо у місті 7 летальних випадків. Одужало 15 пацієнтів. На стаціонарі в лікарні на Валах перебуває 75 хворих на COVID-19, на самоізоляції – 60 медпрацівників, – повідомив міський голова Андрій Райкович у сьогоднішньому відеозверненні.

Він також вчергове нагадав містянам про дотримання вимог карантину як одну з ключових умов убезпечення від коронавірусу.

Нагадаємо, через реформу охорони здоров’я лікарні області мають самі забезпечувати себе засобами індивідуального захисту.