Відкладені поминки, «позитивне сальдо», COVID у Гайвороні

В Кропивницькому закривають доступ до кладовищ, 10 медиків вилікувались від коронавірусу, загальна кількість одужалих від вірусу в області вдвічі перевищила смертність.

Такі головні регіональні новини про коронавірус за сьогодні, 23 квітня.

Наразі серед захворілих на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Кіровоградській області кількість одужалих перевищує показник смертності вже більше ніж удвічі. Скріншот з електронної мапи РНБО
Наразі серед захворілих на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Кіровоградській області кількість одужалих перевищує показник смертності вже більше ніж удвічі. Скріншот з електронної мапи РНБО

Доступ громадян до відвідування кладовищ Кропивницького тимчасово припиняється, повідомляє Facebook-сторінка міської ради обласного центру.

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, в місцях перебування масового скупчення людей вирішено закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1,5 метри, – зокрема йдеться в повідомленні.

Забезпечити виконання під час поминальних днів відповідних вимог, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом», доручено Головному управлінню Нацполіції в області.

Загалом на сьогодні в області зафіксовано 258 підтверджених випадків коронавірусу, зокрема зареєстровано перший випадок захворювання в її найзахіднішому райцентрі – Гайвороні.

Згідно повідомлення Facebook міської ради, інфікована особа перебуває в Гайворонській центральній районній лікарні, наразі діагноз підтверджений ПЛР-тестуванням. Контролюючими службами з’ясовується коло контактних осіб та місця перебування хворої людини.

Також сьогодні низка ЗМІ повідомила про те, що в регіоні 10 лікарів вилікувались від COVID-19. Загалом за минулу добу на Кіровоградщині від коронавірусу вилікувались шестеро людей, повідомляє ICTV. Йдеться про трьох чоловіків і трьох жінок в обласному центрі.

Серед них – 63-річна медпрацівниця обласного клінічного госпіталю ветеранів війни та 45-річна медпрацівниця Центральної міської лікарні в Кропивницькому, – цитує голову ОДА Андрія Балоня сайт телеканалу.

Нагадаємо, за інформацією міського голови Кропивницького Андрія Райковича, на вчора серед хворих на COVID-19 був 91 медпрацівник із закладів охорони здоров’я, розташованих на території міста.