Медики з блокпостів повертаються до лікарень Кропивницького

Відсьогодні санітарно-контрольні пропускні пости на в’їздах в обласний центр переведено в режим підтримання готовності.

Екіпажі патрульної поліції повертаються працювати на вулиці міста, а медичні працівники – до закладів охорони здоров’я, на СКПП продовжать нести службу представники Державної служби надзвичайних ситуацій та Нацгвардії. Про це повідомляє Facebook міської ради.

95101253_2630615767227814_2849946053434671104_n

У разі ускладнення епідеміологічної ситуації на території обласного центру санітарно-контрольні пропускні пости оперативно відновлять свою роботу, – цитує заступника міського голови Олександра Мосіна офіційна сторінка.

Сьогодні ж Міністерство охорони здоров’я повідомило через офіційні канали, що Україна в змозі уникнути піку епідемії COVID-19 у разі дотримання всіх карантинних заходів.

 

Зміни у кількості хворих на коронавірус на Кіровоградщині (тих, хто захворів, медиків, тих, хто одужав і помер) у динамічному графіку, підготованому на базі даних офіційної статистики та наданому у вільний доступ Вікторією Талашкевич

МОЗ України розуміє необхідність поновлення економіки країни та пом’якшить карантин одразу після того, як складеться сприятлива для цього ситуація, – зокрема йдеться в повідомленнях.

Завтра, 29 квітня, МОЗ має представити на розгляд Кабміну постанову, яка передбачає відновлення роботи продовольчих ринків та алгоритм санітарного контролю задля безпечного їх функціонування.

Мається на увазі допуск працівників, продавців та відвідувачів виключно з надітою медичною маскою, проходження безконтактного температурного скринінгу, наявність на кожному вході/в’їзді на ринок диспенсерів з антисептиком, кількість відвідувачів не повинна перевищувати 10 покупців на 10 квадратних метрів площі ринку, проведення дезінфекції робочих місць що три години та в кінці кожного дня, відстань між робочими місцями не менше 3 метрів, забезпечення інформування відвідувачів про дотримання карантину.

Нагадаємо, зокрема й у кропивницьких спільнотах соцмереж розповсюджують провокаційні пости та заклики до громадських протестів у зв’язку із закриттям ринків через COVID-19. У вкиданнях, адресованих кропивничанам, беруть учать профілі, де вказано інші міста проживання, використовуються репости з регіональних груп інших областей.