Кропивницький рахує збитки від карантину та вирішує транспортне питання

Через запровадження карантинних заходів бюджет обласного центру тільки в першому кварталі недоотримав 17 мільйонів гривень доходів.

Про це повідомляє сайт міської ради з посиланням на інформацію начальниці фінуправління Любові Бочкової за результатами перших трьох місяців 2020-го. Зокрема карантинні обмеження кількості пасажирів, які дозволено перевозити в громадському транспорті, призвели до збитків комунального підприємства «Електротранс».

Ілюстрація. Фото - "Точка доступу", "24 канал"
Ілюстрація. Фото – “Точка доступу”, “24 канал”

Пропозицію начальника транспортного управління міськради Віктора Житника зменшити видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд і перенаправити 22,6 мільйона з міської казни на утримання комунального електро- та автотранспорту одноголосно підтримали члени постійної депутатської комісії з питань бюджету сьогодні, 12 травня. За словами представників комісії, це дасть змогу не зупиняти роботу «Електротрансу».

Також відсьогодні в Кропивницькому поновили роботу перевізники, які обслуговують перевезення в режимі маршрутного таксі на восьми маршрутах – №№ 8, 55, 77, 44, 6, 274, 115 та 14.

Відповідних домовленостей було досягнуто між профільним управлінням міськради та керівниками приватних підприємств-перевізників з огляду на зросле навантаження на міський пасажирський транспорт в умовах адаптованого карантину, коли свою діяльність розпочали більше підприємств і на роботу вийшли тисячі людей.

Нагадаємо, на початку квітня повідомлялося, що власники більшості підприємств-перевізників обласного центру вважають роботу в режимі передбачених постановою Кабміну карантинних обмежень «економічно неможливою».

Також повідомлялося, що приватні підприємства, що мають укладені з міськрадою договори на здійснення пасажирських перевезень в режимі маршрутного таксі, та порушують вимоги цих договорів, можуть більше не отримати маршрутів.