У мерії Кропивницького назвали реальну вартість «арки» та ЦНАПу

Представники столичної громадської організації «Антикорупційний штаб» розповсюдили відомості про вартість двох найбільших реконструкцій в обласному центрі, які не відповідають дійсності.

Про це повідомляє офіційна сторінка міської ради у Facebook з посиланням на керівника управління капітального будівництва Сергія Білоконя.

Шляхопровід на Левитського
Новий шляхопровід на Левитського, відкритий торік

За його даними, зокрема вартість робіт з реконструкції проїжджої частини вулиць Ельворті та Левитського із шляхопроводом склала 66,4 мільйони гривень. Це приблизно на 10% менше суми, вказаної представниками ГО під час онлайн-презентації одного з проєктів.

Різниця в шість мільйонів дуже суттєва, – цитує посадовця ресурс. – Нині дуже важливо, щоб люди знали реальну цифру. А про вартість будівництва ЦНАПу ще зарано говорити. Об’єкт на фінішній стадії, і станом на сьогодні, 15 травня, на його будівництво використано 54,13 мільйона гривень. Вартість будівельних робіт завжди необхідно рахувати після завершення будівництва.

Колишній "будинок політичної просвіти", пізніше - кібернетико-технічний коледж, реконструкція якого під розміщення Центру надання адміністративних послуг у форматі "прозорого офісу"де буде надаватися більше 350 сервісів триває. Завершити роболти мають у червні. Фото 2017 року - "Точка доступу"
Колишній “будинок політичної просвіти”, пізніше – кібернетико-технічний коледж, реконструкція якого під розміщення Центру надання адміністративних послуг у форматі “прозорого офісу” триває. У новому ЦНАПІ планують надавати містянам більше 350 сервісів, також анонсовані площі для художніх виставок, презентацій та інших активностей, а також найбільший в області кіноконцертний зал всередині. Завершити роботи мають в червні. Фото 2017 року – “Точка доступу”

Нагадаємо, «Антикорупційний офіс» не знайшов у Кропивницькому підрядників-монополістів.