Другий рік без Руслана: стріт-арт панахида

Стилізований портрет олександрійського журналіста Руслана Гаврилова, життя якого у листопаді 2018 року забрав рак, зірвали зі стіни на центральній вулиці міста.

Про це повідомляє Гречка. Автора одного з найбільш відвідуваних за його життя інтернет-видань області намалювали художники з групи «АБО». Ідея – Сергій Грес.

PicsArt_05-19-02.17.40

Його блог «Моя Олександрія» був дуже популярний, там були правдиві та незалежні новини, – цитує митця видання. – Я був особисто з ним знайомий, він писав про мої роботи та виставки. У мене була ідея зробити якусь роботу, щоб вшанувати його особистість та його праці. Я зв’язався з родичами, вони «дали добро» і після цього я почав робити ескізи.

Портрет повісили на центральній вулиці Олександрії вранці, біля опівдня його вже не було. За одним з припущень Греса, це може бути якось пов’язано з владою.

Нагадаємо, Русла Гаврилов подав до суду на дії керуючого справами Олександрійської міської ради, який відмовився задовольнити інформаційні запити щодо використання комунального майна, та виграв обидва позови. Один із запитів був про надання переліку орендованих об’єктів комунальної власності, їхніх орендарів та умови оренди.

Також поліцією було розпочате кримінальне провадження щодо незаконного збирання конфіденційної інформації про рух коштів на банківських картках журналіста та про його сім’ю, у якому Гаврилов звинуватив міського голову Олександрії Степана Цапюка.