Реконструкцію парку Перемоги планують завершити до Дня міста

Незабаром у парку з’являться камери відеоспостереження, після цього встановлять дитячі майданчики, територія під які вже підготована.

Про це повідомляє Facebook міської ради Кропивницького з посиланням на Юлію Яндович, заступницю начальниці Головного управління житлово-комунального господарства, яке є замовником робіт з реконструкції.

99117281_2649148318707892_6739763088628645888_n
Кошторис проєкту – близько 38 мільйонів гривень, роботи виконуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Реконструкцію розпочато в березні минулого року.

Також у парку будуть облаштовані футбольне поле, волейбольний та тенісний майданчики. Обов’язково збудуємо громадську вбиральню. На території парку працюватимуть фонтанчики питної води. Переконана, це буде чудове місце для сімейного відпочинку, – також зазначила Яндович.

У парку вже облаштували пішохідні доріжки, відновили сходи, встановили лавки та сміттярки, виконали озеленення і освітлення території.

Також підрядники створили дві фотозони – декоративну арку та місток, під яким буде облаштована штучна водойма.

Нагадаємо, реконструкція парку Перемоги стала однією з трьох найдорожчих, проведених в Кропивницькому з часу існування офіційного порталу оприлюднення інформації про публічні закупівлі України Prozorro.