Тренер чемпіонів світу: «Клоуни ж нам потрібніші за спортсменів…»

Хоча від завтра, 22 травня, в Україні мають дозволити проведення спортивних змагань, групові тренування спортсменів лишаються забороненими.

«Хто буде змагатися?», – запитує в Facebook відомий тренер з джиу-джитсу з Кропивницького, засновник спортивного клубу «Борець» Євген Скирда.

Євген Скирда. Світлина з публічної сторінки у Facebook
Євген Скирда. Світлина – Facebook

Було анонсовано, що 22 травня відкриваються спортзали, годину тому вийшла інфографіка МОЗ про те, що спортзали не будуть відкриті з 22-го, а тільки з 1-го червня. Навіщо було анонсувати 22-е? З 11 травня дозволили репетиції в цирках до 50 осіб! Спортивні тренування заборонені, а що, клоуни ж нам потрібніше, спортсменів, та й просто здорових людей. До сих пір немає офіційної постанови кабміну про те, що і як завтра може працювати, на яких умовах, – також написав він.

У коментарях допису користувачі соцмережі зазначають, що в столиці тренування дітей у секціях єдиноборств розпочали проводити в парках з 11 травня, та нарікають на особливості проведення карантину в Україні в цілому.

photo_2020-05-21_17-35-45
Інфографіка МОЗ, на яку посилається Скирда, оприлюднена офіційним Telegram-каналом Коронавірус_інфо сьогодні о 17:35

Нагадаємо, свого часу Євгеном Скирдою було ініційоване розміщення нового спорткомплексу на території скверу Молодіжного, розташованого на набережній Інгулу в обласному центрі. Проти виступили члени громадської ради при міськраді, які вважають можливе будівництво порушенням природоохоронної зони.