Громада з Кіровоградщини оскаржує «анексію» території Кабміном у суді

Приютівська селищна рада просить визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів, яким діючу об’єднану громаду позбавляють частини території.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті ОТГ.

maxresdefault

29 травня на сайті Кабінету Міністрів опублікувано розпорядження про затвердження перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, який булo затвеpдженo ще 13 тpавня, – зокрема зазначається в тексті. – Таким чином, офіційно вступило в дію рішення Уряду, за яким частина діючої Приютівської об’єднаної територіальної громади – територія нинішніх Ізмайлівського та Головківського старостинського округів – відходить до складу майбутньої Олександрійської міської об’єднаної територіальоної громади.

У позові до окружного адміністративного суду міста Київ селищна рада просить визнати протиправним та скасувати згадане розпорядження Кабміну в частині виключення двох громад із складу ОТГ, та визнати таким, що втратило чинність, також розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 491-р «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» в частині Приютівської об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, мешканці Приютівської об’єднаної територіальної громади взяли участь у протестах під будівлею уряду 29 травня. За оцінкою голови ОТГ Андрія Коломійцев, своїм рішення Кабмін фактично анексував частину об’єднаної громади.