Держава компенсує витрати Кропивницького на медицину грошима на дороги

За співфінансування з міського та державного бюджетів протягом будівельного сезону 2020-го в обласному центрі відремонтують Клинцівський міст та кілька доріг.

Про це повідомляє Facebook міської ради з посиланням на міського голову Андрія Райковича.

Сьогодні, 2 червня, розпочаті роботи з ремонту дорожнього покриття вулиці Романа Шухевича (біля аеропорту)
Сьогодні, 2 червня, розпочаті роботи з ремонту дорожнього покриття вулиці Романа Шухевича (біля аеропорту)

Зокрема йдеться про розв’язку площі Дружби народів, дорогу від неї по Маланюка до Чорновола, та Академіка Корольова в мікрорайоні Черемушки. Вартість робіт на зазначених об’єктах – біля 43 мільйонів гривень.

Обласна державна адміністрація врахувала те, що ми використали значну частину власного бюджету розвитку, на підтримку медичної галузі під час першої хвилі епідемії, – цитує Райковича публікація. – Нашу долю мінімізували до 10%, початкові умови були «50 на 50». Ми вирішили свою частину питань, ОДА – свою. Отже, партнерство між державою та місцевим самоврядуванням Кропивницького налагоджується – на користь міста. Це важливий, дуже позитивний сигнал.

Також за дольової участі держави та міста цьогоріч буде облаштовано сучасний спортивний майданчик у 26 школі.

Коштом лише міського бюджету в наступні п’ять місяців реалізовуватимуть проєкти з розширення ділянки Полтавської від Васнєцова до відремонтованого торік мосту на Об’їзному (т. зв. «полтавський міст»), та ремонт вулиці Романа Шухевича на ділянці з круговою розв’язкою від Короленка до «полтавського мосту».

Нагадаємо, міськрада Кропивницького перерозподілила кошти міського бюджету на реконструкцію терапевтичного відділення лікарні на Валах, яке спеціалізуватиметься зокрема на лікуванні вірусної пневмонії, а також на закупівлю нового лікувального та діагностичного обладнання. 

Також повідомлялося, що реконструкцію парку Перемоги (Міський сад) в обласному центрі планують завершити до Дня міста. Роботи вартістю близько 38 мільйонів гривень виконуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

На початку квітня очільник Кропивницького повідомив, що майже 17 млн. грн. з міського бюджету перенаправили на виплату заробітної плати та необхідних доплат медикам, які працюють безпосередньо з Covid-19, а також на придбання медичного обладнання, засобів захисту, медикаментів та дезінфікуючих препаратів.