Райкович у трійці мерів, які мають найменше невиконаних обіцянок

Міські голови Києва, Львова та Івано-Франківська лідирують в антирейтингу керівників обласних центрів України за кількістю публічних обіцянок, які не було виконано.

Відповідна інфографіка доступна на сайті аналітичного порталу «Слово і діло» за посиланням. Зокрема Віталій Кличко має в пасиві 137 невиконаних обіцянок, Андрій Садовий – 96, Руслан Марцинків – 72.

СіД_невиконані_20

Далі в десятці мерів з найбільшою кількістю обіцяного та невиконаного – голови Тернополя, Рівного, Харкова, Дніпра, Сум, Одеси та Вінниці.

Очільник Кропивницького Андрій Райкович за цим показником займає третю сходинку «знизу» серед 20 оцінюваних міських голів з 13 невиконаними за версією аналітиків обіцянками. Зокрема серед таких зазначене розширення аркового проїзду на колишній Колгоспній та поява великих автобусів у місті.

В цілому за версією «Слова і діла», наразі Райкович виконав 44 з 81 зареєстрованих порталом обіцянок, ще 24 знаходяться в процесі виконання.

СіД_Райкович_профіль

За даними, які «Слово і діло» оприлюднювало в жовтні минулого року до четвертої річниці останніх місцевих виборів, на той момент очільник Кропивницького виконав 32 обіцянки, не виконав 11, ще 36 знаходилися в процесі виконання.

Нагадаємо, результати шостого муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту (IRI) Рейтинги міст України свідчать про те, що кількість кропивничан, які вважають, що діючого міського голову треба переобрати на наступний термін, за півроку зросла на 7%.