Статки мажоритарників області: мільйони, квартири та вінтажні «Жигулі»

Народні депутати від Кіровоградщини найближчим часом навряд чи відчуватимуть фінансові проблеми.

Про це пише CBN – в інформагентстві проаналізували декларації за 2019 рік, подані чотирма «слугами народу» та одним самовисуванцем, яких обрали по «мажоритарці» в п’яти округах області.

Ілюстрація. Окрім мільйонів у доларах, євро та інших світових валютах, люксових годинників та прикрас та шуб із соболя та норки, обраний у 103 окрузі нардеп Олег Воронько  задекларував ВАЗ-2103 1974 року випуску. Світлина у вільному доступі.
Ілюстрація. Окрім мільйонів у доларах, євро та інших світових валютах, люксових годинників та прикрас, шуб з хутра норки та соболя, обраний у 103 окрузі нардеп Олег Воронько задекларував ВАЗ-2103 1974 року випуску. Світлина у вільному доступі.

Зокрема представники президентської партії – Олександр Дануца, Ігор Мурдій, Юрій Кузбит та Олег Воронько тільки готівкою задекларували на чотирьох 1,8 мільйона гривень, 2,9 мільйона доларів та 1,2 мільйона євро. Нагадаємо, нещодавно в Комітеті виборців України (КВУ) підрахували, що Воронько сумарно задекларував готівкових коштів на 123 мільйони у гривневому еквіваленті. За словами голови КВУ Олексія Кошеля, задекларовані суми готівки можуть свідчити про можливі схеми легалізації «чорних» коштів. 

Далі – декларації мажоритарників Кіровоградщині у подробицях у скріншотах матеріалу колег:

Дануца

Мурдій

Кузбит

Довгий

Воронько

Нагадаємо, під час сесійного засідання парламенту колишній завідувач юридичного сектору Державної інспекції сільського господарства в Кіровоградській області Богдан Торохтій, обраний до парламенту за списком «Слуги народу», ймовірно обговорював у месенджері придбання певної власності в Кропивницькому за стартовою ціною 2,3 мільйони доларів.