Названо можливого посередника у передачі хабаря в Кіровоградській ОДА

«Особою, близькою до голови облдержадміністрації Андрія Балоня», чи посередником у ймовірній передачі хабаря в 250 тисяч гривень може бути начальник патронатної служби Сергій Шевченко.

Про це у своєму Telegram-каналі написав голова ГО «Ценральноукраїнський антикорупційний офіс» Андрій Лаврусь.

photo_2020-06-25_18-50-07

Я писав, як у Кіровоградській ОДА прикриваючись ініціативою Президента через програму “ЛІФТ” заводили своїх людей на посади голів РДА, – зокрема йдеться у допусі. – Одним з перших був Новомиргородський район. Алла Сергіївга Дворніченко стала головою райдержадміністрації. Це донька Сергія Шевченка – керівника Держпродспоживслужби в Херсонській області. Товариш Балоня) А син його Сергій Сергійович прийшов з Балонем у Кіровоградську облдержадміністрацію. Він мав стати керівником апарату. Але призначили начальником патронатної служби. Виконував різні доручення, в тому числі особисті, голови адміністрації. Мої джерела повідомляють, що саме Шевченка сьогодні взяли правоохоронці. Посередник, 250 тисяч гривень.

Також Лаврусь оприлюднив відео, яке свідчить нібито про проведення обшуку в будинку, де мешкає Андрій Балонь.

В середині будинку знаходяться правоохоронці з автоматами. Також на вулиці біля будинку знаходиться приватна охорона. Серед них безпосередньо охоронець голови облдержадміністрації, – написав Лаврусь у коментарі до відео.

Раніше сайт інформагенції CBN повідомив з посиланням на власні джерела, що співробітники СБУ та Національного антикорупційного бюро України проводять обшуки також в приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації.

x111.jpeg.pagespeed.ic.cdxvPHmwvm

Причина таких слідчих дій — ймовірне отримання хабара особою, близькою до голови облдержадміністрації Андрія Балоня. За даними джерел, мова йде про 250 тисяч гривень, – пише видання.

Кореспондент інформагентсва повідомив також, що слідчі дії щодо ймовірного отримання хабара за участі НАБУ та СБУ тривають біля ресторану «Кавказький двір» в обласному центрі Кіровоградщини.

x99.jpeg.pagespeed.ic.kg3UURYLvU

Також сьогодні Кабінет міністрів погодив відставку Андрія Балоня з поста голови Кіровоградської обласної держадміністрації.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань веде слідство у кримінальному провадженні щодо ймовірних зловживань посадовців у Херсонській області. У матеріалах фігурує підприємство, пов’язане з дружинами колишнього заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Балоня та першого заступника начальника обласного управління Служби безпеки України Юрія Мотрука. 

Напередодні призначення Балоня ЗМІ з посиланням на власні джерела висували припущення, що нові люди на чолі кількох регіонів включно з Кіровоградщиною можуть з’явитися через вплив Олега Рафальського, колишнього заступника голови адміністрації президента Віктора Януковича, та, можливо, «грітимуть місце» для досвічених кадрів.