Долинчане вимагають від влади «довиконати» обіцянку заарештованого Балоня

Мешканці Долинської вийшли до стін обласної державної адміністрації з вимогою добудувати водопровід, від якого залежить нормальне життя восьми тисяч людей у райцентрі.

Про це повідомляє CBN. Будувати груповий водогін у Долинській почали торік восени, зазначає видання.

– 70 відсотків робіт виконали, потім призупинили через брак фінансування і через те, що кошти направили на будівництво садочка в селі Черняхівка Кропивницького району, – йдеться в публікації. – У Долинській міськраді дії обласної державної адміністрації називають прихованим саботажем. Адже ще місяць тому тоді ще голова ОДА Андрій Балонь запевняв людей, що він особисто займеться питанням і водопровід обов’язково добудують. Балоня узяли на хабарі, проблемою долинчан ніхто не займається.

Долинськ_водопровід
Під час слідчих дій у Балоня вилучили готівкових гривень, доларів та євро на загальну суму майже 14 мільйонів гривень. Йому та керівнику патронатної служби Сергію Шевченку НАБУ оголосило про підозру в отриманні неправомірної вигоди за ч.4 ст. 368 КК України. Ексголову ОДА було заарештовано, він вийшов з СІЗО після того, як за нього була внесена призначена судом застава – 12 мільйонів гривень

Про те, що НАБУ засекретило інформацію про заарештоване майно колишнього голови ОДА, сьогодні повідомили Українські новини. В агентстві зазначили, що згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, така інформація містить дані досудового розслідування і не може бути розголошена.

Нагадаємо, наприкінці червня співробітники СБУ та Національного антикорупційного бюро України провели обшуки в будинку, який орендує в Кропивницькому родина колишнього голови ОДА та приміщенні адміністрації, та інші слідчі дії щодо ймовірного отримання хабаря в 250 тисяч гривень, переданого посереднику. Того ж дня Кабінет міністрів погодив відставку Андрія Балоня з займаної посади.

Пізніше з’явилася інформація про те, що передана сума була першою частиною суми в 1,8 мільйонів гривень, яку голова ОДА нібито вимагав у голови Держпродспожислужби в області.