Самогубця з 49-ї колонії вже намагалася вкоротити собі віку, - джерело ОНОВЛЕНО

Для 27-річної працівниці Петрівської виправної колонії, яка застрелилася на посту вранці сьогодні, 24 липня, ця спроба самогубства була не першою.

Про це стверджують опитані сайтом Весь Кіровоград односельці загиблої на умовах анонімності.

Фото - "Олександрійський тиждень"
Фото – “Олександрійський тиждень”

За словами джерела, дівчина мала проблеми після того, як шість років тому нібито після сварки з нею в автокатастрофі загинув хлопець, та передчасної смерті близької подруги в останні роки.

В неї були спроби самогубства, в … (назва селища, де проживала дівчина. – Весь Кіровоград) всі про це знали, – стверджує джерело.

Наразі редакція сайту не має будь-яких офіційних підтверджень правдивості цієї інформації, як і відомостей про те, чи були згадані спроби, якщо такі справді мали місце, зафіксовані у медичних чи інших офіційних документах. Можемо констатувати лише, що медична довідка про психічне здоров’я є обов’язковим документом для працевлаштування особи на посаді, яка передбачає поводження з бойовою зброєю. За інформацією наших джерел, у Петрівський виправній колонії №49, де сталася трагедія, нібито працює також рідний  дядько загиблої.

ОНОВЛЕННЯ 27.07.2020: В обласній прокуратурі повідомили, що в кишені жінки знайдено передсмертну записку, зміст якої у відомстві не уточнюють. Інформацію про подію внесено до ЄРДР за ч. 1 ст.115 (умисне убивство) Кримінального кодексу України.

Про смерть працівниці виправного закладу, за попередньою інформацією – в результаті самогубства, сьогодні вранці повідомило інформагенство CBN з посиланням на власні джерела. Пізніше факт події підтвердила речниця установи та пресслужба обласної прокуратури, обставини та пpичини наразі встановлюють правоохоронці. У спpаві пpизначили низку експеpтиз.

Згідно відомим на даний момент подробицям, працівниця колонії 1993 року народження заступила на зміну 23 липня о 8 ранку, маючи при собі службову зброю (автомат). За дві години до кінця зміни, о шостій ранку наступного дня дівчина вкоротила собі віку з використанням цієї зброї.

Нагадаємо, через смерть інфікованого COVID-19 в’язня виправної колонії №6 уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулася до Офісу генпрокурора щодо розслідування смерті ув’язненого та притягнення винних до відповідальності, до Мін’юсту з вимогою протестувати працівників пенітенціарних установ і до МОЗ із проханням надати таким установам тести на коронавірус.