Кіровоградщина змістилася далі від регіонів-антилідерів за коронавірусною статистикою

На тлі чергового антирекорду кількості виявлених за добу випадків інфікування коронавірусом в Україні Кіровоградщина дещо покращує позиції в умовному рейтингу регіонів та міста Київ.

Про це свідчать дані РНБО. Так, за тиждень, що минув, область опустилася з 22 на 23 сходинку за кількістю тих, хто наразі хворіє на COVID-19.

РНБО

Також Кіровоградщина спустилася з 15 на 17 місце за кількістю інфікованих, які померли, з 19 на 20 – за загальною кількістю виявлених випадків за весь час епідемії, та зберегла 19 позицію за загальною кількістю зареєстрованих за весь час підозр на захворювання.

В абсолютних цифрах кількість виявлених на території регіону випадків за тиждень зросла на 14 осіб, п’ять з них за останню добу. Зокрема діагноз підтвердитли в трьох мешканців Кропивницького, чоловіка з Олександрії та жінки з Благовіщенського району. Кількість тих, хто хворіє наразі така ж, як була станом на 22 липня – 37. За кількістю людей, які подолали коронавірус, регіон за сім днів втратив одну позицію, спустившись із 17 на 18 місце.

Протягом останньої доби в обласній лікарні помер 45-річний мешканець Олександрії, який лікувався від онкологічного захворювання крові та був інфікований коронавірусом. Це друга смерть серед пацієнтів з COVID-19 на Кіровоградщині за минулі сім днів. 

Найбільше виявлених випадків захворювання – 9379, тих, хто наразі хворіє – 6868, та померлих з числа людей з підтвердженим діагнозом – 255, як і тиждень тому – у Львівській області. За минулу добу там підтвердили 131 новий діагноз, 6 смертей серед захворілих та 71 одужання.

Розробкою вакцин від COVID-19 займається компанія AstraZeneca та вчені з Оксфорду в Британії, а також три компанії із Франції, Німеччини та США. Очікується, що вакцини стануть доступними до кінця поточного року, в наступному може початися широкомасштабна вакцинація. Про готовність власної вакцини заявили також у Росії, яку обвинувачують у підтримці намагань викрадення досліджень вчених та фармацевтів по всьому світові хакерами.