Сквер біля міськради забиратимуть в орендаря через суд, - Райкович

У міськраді вже підготували документи, необхідні для розірвання через суд договору оренди скверу Центрального (напроти ТЦ Depot) приватним підприємством.

Про це повідомляє З перших уст з посиланням на міського голову Кропивнцького Андрія Райковича.

IMG-8312

Міський голова переконаний, що розірвання договору оренди Центрального скверу піде на користь місту та його жителям, – йдеться в тексті повідомлення. – Він сподівається, що місту вдасться повернути управління сквером. Адже в такий спосіб було вже повернуто управління тролейбусним парком і готелем «Київ». До речі, тривала оренда не пішла цим об’єктам на користь. При поверненні жоден із них і близько не нагадував собою об’єкт, яким колись він передавався в оренду.

У публікації зазначається також, що якщо тролейбусний парк сьогодні функціонує вже більш-менш нормально, то готель «Київ» ще довго треба буде приводити до порядку.

Справа в тому, що використовуючи різні незаконні способи й наближеність до влади деякі підприємці поспішили багато що там набудувати й закріпити це як приватну власність, – цитує Райковича видання.

Автори нагадують, що сквер був переданий понад десять років тому в оренду на 49 років приватному підприємству (у 2004 році, ТОВ «Украсфера», директор – колишній депутат міськради від «Партії регіонів» Олег Гнибіденко. – Весь Кіровоград), яке зобов’язувалося перетворити його на зону комфортного відпочинку. Міський голова також прокоментував чутки про можливе розміщення тут закладу швидкого харчування мережі McDonalds.

До нас і справді звертаються деякі ділки з такою пропозицією, – цитує Райоквича «З перших уст». – Але розміщення в сквері МакДональдзу означатиме знищення не частини зелених насаджень, а всього скверу, чого ми не можемо допустити.

Нагадаємо, в червні міський голова Кропивницького доручив спеціалістам управління розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення перевірити ефективність використання всіх орендованих ділянок у місті, зокрема опрацювати можливість розірвання договору з орендарями скверу Центральний.

Також повідомлялося, що міська рада виграла судовий процес за позовом до колективного підприємства «Центр-готель», засновники якого пов’язані з «Паляницею» та «Формулою смаку», і яке орендувало готель Київ у центрі Кропивницького з 1994 року. За рішенням суду, замість 10 тисяч орендна плата становитиме 1,2 мільйони гривень щомісяця.