Олександрійський підприємець заявляє про незаконні перевірки, ініційовані мерією

Підприємець з Олександрії, відносно якого мерія на своєму офіційному сайті розповсюджувала неправдиву та принизливу інформацію, заявляє про чергову незаконну перевірку його бізнесу.

Про це Ігор Ділієв, який порядкує базою відпочинку «Зелена садиба Ділієва», написав у Facebook, додавши фотодокази.

Чергова незаконна перевірка “Зеленої садиби Ділієва” від Цапюка (Степан Цапюк – міський голова Олександрії. – Весь Кіровоград). На цей раз перевіряючі перевіряли катання водних мотоциклів по території зеленої садиби, – написав він.

Раніше олександрійський виконком під головуванням заступника міського голови Людмили Давиденко клопотав перед міськрадою про визнання недійсними державних актів на земельні ділянки в садово-городньому товаристві біля села Мартоіванівка, де розташована, та більше 20 років функціонує база відпочинку.

Цапюк_сессия
Протестувальники в сесійній залі олександрійської міськради, червень 2018

Підприємець заявив про намір міських керманичів «віджати» землю. Після громадських протестів відповідний проєкт рішення виключили з порядку денного сесії напередодні засідання, де він мав бути розглянутий.

У соцмережах з’явилося відео міського голови, на якому той висловлюється на підтримку Олександра Лукашенко, який понад чверть століття займає посаду президента Білорусі. В минулому член «Трудової України» та Партії регіонів, Степан Цапюк в сумі очолював Олександрію 18 років – з 1998 по 2006, і з 2010 дотепер. Монтаж – Погляд Андрія Богдановича

Нагадаємо, Кіровоградський адмінсуд відмовив у задоволенні позову міської ради Олександрії до відділу примусового виконання рішень, яким на мерію накладено десятитисячний штраф за невиконання іншого судового вердикту. Ним орган було зобов’язано спростувати розповсюджену його офіційним сайтом інформацію стосовно місцевого підприємця Ігоря Ділієва, визнану недостовірною, та такою, що принижує його честь, гідність і ділову репутацію.