Новий очільник Кіровоградської ОДА позбавляється «херсонських»

З посади заступниці голови обласної адміністрації звільняють Тетяну Волинець, яка раніше працювала в Херсонській ОДА.

Про це повідомляє засноване Катериною Гандзюк інтернет-видання МОСТ з посиланням на допис Волинець у соцмережі.

35249

Друзі, сьогодні мені повідомив голова ОДА, що я більше не потрібна Кіровоградщині! Вірю, що в житті все складається якнайкраще. Тому щиро дякую кожному співпрацю і всім новим друзям, яких я отримала, – цитує посадовицю МОСТ.

У публікації також зазначається, що до призначення вона очолювала управління туризму в обласній адміністрації Херсонщини.

До Кіровоградської ОДА її забрав в січні Андрій Балонь, якого нещодавно затримали на хабарі та звільнили, – нагадує видання.

Теперішній очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко – уродженець Одещини, вчився в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з Андрієм Ніколаєнко – останнім очільником Кіровоградської ОДА, призначеним президентом Віктором Януковичем.

З 2010 по 2014 Назаренко очолював бюджетну установу «Кіровоградський регіональний центр з інвестицій та розвитку», потім – Регіональну службу охорони і реставрації пам’яток містобудування та архітектури Кіровоградської обласної ради.

Нагадаємо, нового голову ОДА під час візиту на Кіровоградщину представив президент Володимир Зеленський, на той момент на офіційному сайті голови держави ще не був оприлюднений указ про відповідне призначення.

Також повідомлялося, що Кіровоградщину може очолити член команди ексрегіоналів з конфліктом інтересів, а сума задекларованих Андрієм Назаренком грошових активів та родини більше ніж у 10 разів перевищує суму всіх їхніх доходів.