Ймовірний кандидат від «За майбутнє» у Кропивницькому зганьбився на всю країну

Підприємець Олександр Дудін, якого пов’язують з м’ясокомбінатом «Черняхівські ковбаси», потрапив у центр гучного скандалу через спробу піару на банкоматі державного «Приватбанку».

Відповідне фото було оприлюднено офіційним акаунтом банку в Twitter із задумливим смайликом. Наразі допис має більше сотні ретвітів, а користувачі соцмережі в коментарях підняли підприємця на сміх.

Дудін_Хурсін
Твіт «Приватбанку» розповсюджують в інших соцмережах. На скріншоті – частина коментарів посту блогера Євгена Хурсіна у Facebook

За інформацією, яку сайту Весь Кіровоград надали у пресслужбі фінансової установи, за розміщення банкомата у власному приміщенні підприємець отримує орендну плату, розмір якої є комерційною таємницею.

До ПриватБанку дійсно зверталися мешканці селища Гірниче, бо через ремонт у приміщенні супермаркету «Файно Маркет», ми були вимушені прибрати банкомат та термінал, – йдеться в офіційному коментарі. – Ми довго шукали місце для їх встановлення, аби воно відповідало вимогам безпеки та логістики. Зазвичай ми звертаємося до підприємців, які мають власні приміщення або орендують приміщення у зручних місцях, з пропозиціями про співпрацю. Водночас хочу наголосити, що ПриватБанк надає послуги всім своїм клієнтам, незалежно від їх політичних переконань та завжди знаходиться поза політикою.

Частина найбільш стриманих і пристойних коментарів твіту «Приватбанку», присвячених агітаційній ініціативі підприємця з Кропивницького
Частина найбільш стриманих коментарів під твітом «Приватбанку», присвячених агітаційній ініціативі підприємця з Кропивницького. Плашка додана Весь Кіровгоград для збереження пристойності.

Наприкінці серпня у Facebook було оприлюднене фото Дудіна разом із Олександром Горбуновим – колишнім нардепом від «Народного фронту». Наразі він очолює обласну організацію партії «За майбутнє», яку пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським. Світлина зроблена на тлі партійного банера, та розміщена у соцмережі Ігорем Андрощуком. У 2015-му останній балотувався до Кіровської (зараз – Фортечної) райради Кропивницького від Радикальної партії Ляшка.

Дудін_замайбутнє

Олександр Дудін зареєстрований, як фізична особа-підприємець. Власницею м’ясокомбінату «Черняхівські ковбаси», який вважають його основним активом, за інформацією відкритих баз, є Галина Дудіна. За даними системи електронних торгів ProZorro.Продажі, в листопаді минулого року Дудін придбав збудовану в 1987 році двоповерхову будівлю кафе в Кропивницькому з аукціону за 1,3 мільйони гривень.

Його єдиною конкуренткою на торгах, чиї початкова та остаточна пропозиції були більше ніж в три рази менші за пропозицію Дудіна, стала Марина Валеріївна Осіпова. За даними ЦВК, людина з таким же ім’ям, прізвищем та по-батькові, у 2015-му балотувалася до Кіровоградської міської, обласної та Ленінської (зараз – Подільської) районної рад, а в 2019-му – до Верховної Ради України. Всі балотування – від Радикальної партії Ляшка.

Нагадаємо, після викриття чергового фейкового профілю Facebook з числа задіяних в інформаційних атаках на міського голову Кропивницького Андрія Райковича, екснардеп від «Народного фронту» Олександр Горбунов назвав їхню діяльність «політичними спекуляціями», та розмістив у соцмережі посилання на три фальшиві сторінки, які, дослівно, «розпалюють політичну ворожнечу в інформаційному просторі Кропивницького, прикриваючись його ім’ям»