Напередодні реєстрації кандидатів у Кропивницькому почали роздавати "гречку", - Лаврусь

Ймовірного кандидата від партії «За майбутнє» на місцевих виборах у Кропивницькому, який потрапив у скандал із спробою піару на банкоматі державного банку, звинуватили у роздачі продуктів.

Про це йдеться в дописі голови громадської організації «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Андрія Лавруся, оприлюдненому його Telegram-каналом з відповідним фото.

За гречкою скучили? – зокрема написав він. – Селище Гірниче Кропивницький (люди надсилають).
Набори роздавали від тої самої людини – Дудін, який встановив своє фото біля банкомату ПриватБанку.

Зверху ліворуч - фото з каналу Лавруся; зверху праворуч - баннер на банкоматі "Приватбанку" у селищі Гірниче; знизу - світлина з Facebook екскандидата в депутати Фортечної райради Ігоря Андрощука
Зверху ліворуч – фото з каналу Лавруся; зверху праворуч – банер на банкоматі “Приватбанку” у селищі Гірниче; знизу – світлина з Facebook екскандидата в депутати Фортечної райради Ігоря Андрощука

На світлині продукти – пакет крупи, макарони, два батона ковбаси, печиво та пляшка лимонаду – розкладені біля брендованого пакету м’ясокомбінату «Черняхівські ковбаси». За даними відкритих баз, офіційно власником підприємства є Галина Дудіна.

Кількома днями раніше в інтернет-ЗМІ та соціальних мережах з’явилася інформація про роздачу продуктових наборів з агітаційними буклетами представником «Опозиційної платформи – За життя» (ОПЗЖ) у Дніпрі. В партії це пояснили допомогою під час карантину.

f72efa11-9a1a-48a5-ad73-eef87f5c5dc3
Фото – dniprograd.org

Реєстрація кандидатів на місцевих виборах, які відбудуться в Україні наприкінці жовтня, стартує у вівторок, 15 вересня.

Нагадаємо, підприємець Олександр Дудін, якого пов’язують з м’ясокомбінатом «Черняхівські ковбаси», потрапив у центр гучного скандалу через спробу піару на банкоматі державного «Приватбанку» в селищі Гірничому, біля якого розмістили фото Дудіна та напис про те, що банкомат встановлено за його сприяння. У пресслужбі фінустанови повідомили, що за розміщення банкомату в будівлі підприємця той отримує орендну плату.