Ексочільник області Сергій Кузьменко офіційно пішов у очільники Олександрії

Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської ОДА у 2014-2019 роках та президент футбольного клубу «Олександрія», подав документи для реєстрації кандидатом у міські голови Олександрії до міського тервиборчкому.

Про це повідомляє Кіровоградська правда, зазначаючи, що він став першим з потенційних кандидатів на посаду, хто оформив свої наміри документально сьогодні, 15 вересня, о 9 годині ранку.

10666

Часто чую від олександрійців, що місто зупинилося в розвитку, що на околицях досі лишаються проблеми, молодь виїжджає, не вистачає сучасних локацій для відпочинку, – цитує Кузьменка видання. – Саме жителі Олександрії наштовхнули мене на рішення балотуватися на посаду міського голови. В Олександрії є потенціал і його потрібно розвивати. Зараз у соцмережах містяни дуже активні під моїми дописами, піднімають теми, які їх хвилюють, і діляться своїми ідеями. Їх варто почути, бо Олександрія варта більшого! Звісно, й своїм баченням нового рівня міста я невдовзі поділюся.

Згідно оприлюдненим 4 вересня результатам дослідження соціологічної групи «Рейтинг», діючого очільника Степана Цапюка та Сергія Кузьменка на виборах міського голови готові підтримати відповідно 42% та 41,2% олександрійців з числа тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах.

Ще до офіційного старту передвиборчої кампанії діючий міський голова опинився в епіцентрі гучного скандалу. Власники рекламних площин в Олександрії заявляли, що на білбордах, які їм належать, без їхньої згоди поклеїли постери з гаслом «Довіряй справам» та іменем і прізвищем Степана Цапюка. Також у Facebook оприлюднили відео, де працівники ДСНС у робочий час з використанням державного спецавтомобіля відновлюють соціальну інформацію відомства, несанкціоновано заклеяну поверх передвиборчою агітацією. 

Нагадаємо, торік олександрійський міський голова Степан Цапюк взяв участь у зустрічі Олега Ляшка з містянами, та підтримав лідера радикалів зі сцени. Голова РПЛ вручив грамоти та «агітаційні торбинки» вчителям, лікарям та посадовцям, включно з секретарем міської ради Оленою Богоявленською.