До поліції в Кропивницькому та Світловодську заявили на 8 політсил

Серед партій, які фігурують у поданих заявах про можливі порушення – «Рідне місто», «Перспектива міста», «Наш край», «За майбутнє», «Сила честь», «Батьківщина», «Слуга народу», «Перемога Пальчевського».

Йдеться про недотримання норм Виборчого кодексу, порушення строків агітації, фінансування агітації не з виборчого фонду та відсутність вихідних даних на білбордах, повідомляє ОПОРА. В цілому спостерігачі громадянської мережі подали 23 заяви щодо адміністративних правопорушень, зафіксованих 21-23 вересня.

колаж_ОПОРА_порушення

Зокрема білборди «Рідного міста» були розміщені до проведення партійної конференції, а в арт-інсталяції в Центральному сквері використана назва партії, «Перспектива міста» рекламується без вихідних даних на білбордах, сітілайтах та лавках. Так само без вихідних даних – реклама партії «Наш край», «За майбутнє», «Слуга народу», «Сила і честь», «Перемога Пальчевського», «Батьківщина».

Нагадаємо, співробітники СБУ викрили та затримали кандидата у міські голови Світловодська, діючого депутата Кіровоградської обласної ради Костянтина Каспрова за порушення виборчого законодавства. Технічний кандидат із таким же прізвищем, як в одного з конкурентів на виборах, за неправомірну вигоду в 10 тисяч гривень мав зареєструватися для «відтягування» в того голосів.

Також повідомлялося, що дівчина, яка в соцмережі поставила питання щодо розходів на передвиборчу агітацію партії «Перспектива міста», зазнала переслідування з боку ботів.

Раніше ймовірного кандидата від партії «За майбутнє» на місцевих виборах у Кропивницькому, який потрапив у скандал із спробою піару на банкоматі державного банку, звинуватили у роздачі «гречки».