Кіровоградщина побила рекорд кількості хворих COVID-19 у «першу хвилю»

Кількість хворих на коронавірус у Кіровоградській області перевищила максимальну, що була навесні.

За даними системи моніторингу РНБО на сьогодні, 12 жовтня, у регіоні хворіє 301 людина, вчора було 280. До цього найвищий показник під час «першої хвилі» епідемії було зафіксовано 29 квітня, він складав 279 хворих на COVID-19.

covid_12_10_хворі

Рекордна для Кіровоградщини кількість хворих на коронавірус водночас є найнижчою серед областей України. Найбільше людей, майже 20 тисяч, хворіє в Харківській області.
Рекордна для Кіровоградщини кількість хворих на коронавірус водночас є найнижчою серед областей України. Найбільше людей, майже 20 тисяч, хворіє в Харківській області.

Більше половини ліжок лікарняного фонду, призначених для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом, в області вже завантажені. Про це повідомила сьогодні головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук. За її словами, цей показник є одним з критеріїв визначення карантинної зони. Якщо він становить більше 50% протягом п’яти днів підряд, статус карантинної зони може бути переглянутий.

Головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук видалила допис у соціальній мережі Facebook, на якому вона позує на фото разом із акторкою Ольгою Сумською та моделлю Аліною Байковою в приміщенні театру без масок, та запевнила, що всі хто на фото – обстежені ПЛР на коронавірус, - повідомляє «Перша електронна»
Головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук видалила допис у Facebook із світлиною, де позує разом із акторкою Ольгою Сумською та моделлю Аліною Байковою в приміщенні театру без масок. Вона запевнила, що всі хто на фото – обстежені ПЛР на коронавірус, повідомляє «Перша електронна»

Останнього тижня на Кіровоградщині завантаженість місць у лікаренях першої хвилі коливалася між 48% та 55%. З проханням збільшити їхню кількість звертатимуться через два дні, якщо тенденція збережеться, зазначив директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

Нагадаємо, у вересні Кіровоградщина повернулася до показників квітня-травня за коронавірусною статистикою. Кількість хворих в області сягнула свого мінімуму наприкінці першої декади серпня, і відтоді постійно збільшується