У Кропивницький везуть надруковану в іншому місті «чорнуху», - Райкович

Напередодні дня голосування на місцевих виборах у Кропивницькому планують роздавати тридцятитисячний наклад газети з чорним піаром.

Про це написав міський голова Андрій Райкович у Facebook, зазначивши, що продукцію зараз друкують у Дніпрі.

121124270_1561368340713631_9072041357032164291_o
Світлина з допису сторінки Андрій Райкович – Міський голова Кропивницького

Всередині – псевдорейтинги від організації, яка існує лише на сторінці Facebook, створеній десять днів тому, та пов’язаній з одеським членом нової партій, від якої до міськради Кропивницького йдуть старі політики, – зокрема йдеться в дописі. – Також у «бойовому листкові» – вже спростовані інсинуації місцевих інтернет-блогерів з ознаками заангажованості. Про тендери міської ради, переможців яких в автоматичному режимі обирає система ProZorro. Про колишню третю лікарню, будівля якої залишається на балансі Центральної міської лікарні та чекає на реставрацію – так само, як медперсонал чекає переїзду в сучасну будівлю з аварійної та непристосованої архітектурної пам’ятки. Про житло для багатодітної родини у відомчому будинку ДСНС, яке можна буде приватизувати, та 500 тисяч, які виділила міська рада. Про будівництво сучасного ЦНАПу, де 200 тисяч містян на рік можуть отримати 370 послуг у комфортних умовах, не бігаючи по кабінетах міськради. Де інвестовано 25 державних мільйонів, а сучасне обладнання ще на 10 мільйонів надано міжнародними структурами…

На думку міського голови, суть того, що відбувається – у бажанні, дослівно, «тих, кого п’ять років тому вдалося усунути від можливостей дерибанити місто», повернути те, що вони вважають своїм, «під новими прапорами, або стоячи за спиною в нових, молодих та перспективних».

На білборди, газетну «джинсу», рекламу в інтернеті із солодкими обіцянками та потугами дискредитації всього, що зроблено за п’ять років командою в міськраді, пішли мільйони. З чиїх планують повертати, гадаю, очевидно, – також написав Райкович. – Тож іще раз: фільтруйте інформацію, довіряйте власним очам, а не написаному зацікавленими особами із зрозумілою метою. Залишилось трохи більше тижня – і де вони тільки подінуться

Нагадаємо, в місцевому сегменті соцмережі Facebook розповсюджують псевдосоціологію від створеної на початку жовтня сторінки «Центр аналізу політичної поведінки «Соціопол». Вона містить зокрема допис Сергія Сергієнка, представника партії «За майбутнє» з Одеси, де зазначається, що він «разом з друзями» розпочинає серію соціологічних зрізів у Центральній та Південній Україні. Пост просувають засобами платної реклами, видаляють коментарі журналістів під ним, та коментують від імені фейкових профілів.