Лапті для Стрижакова – активісти відзначили антиукраїнську діяльність кандидата

У Рухові опору капітуляції (РОК) вважають, що кандидат у міські голови Копивницького Артем Стрижаков відстоює і відстоюватиме цінності «русского міра», а тому не має права бути при владі в Україні на будь-якому рівні.

Про це йдеться у дописі сторінки РОК у Facebook. Символічні «лапті реваншу» занесли до приймальні партії «Перспектива міста», від якої балотується кандидат вчора, 21 жовтня.

122117647_180795033636712_6880310199569114909_n

Артем Стрижаков відомий тим, що був одним з лідерів «Антимайдану» у місті і організовував «тітушок», які нападали на майданівців, за часів Януковича Стрижаков був депутатом Кіровоградської міськради від Партії Регіонів, а під час процесу декомунізації відстоював повернення проросійської назви міста – «Єлисаветград», – йдеться у дописі. – Саме він збирав підписи за перейменування міста на Єлисаветград і возив їх до Верховної Ради. Сьогодні Артем Стрижаков балотується в міські голови від нібито «муніципальної партії» – Перспектива міста, але за списками цієї партії йде діючий депутат від ОПЗЖ, на його підтримку агітують священнослужителі Російської Православної Церкви.

Зазначається, що самого Стрижакова застати не вдалось, а співробітник приймальні приймати лапті відмовився, тому активісти залишили їх на порозі. Після того, як активісти пішли, їх все ж таки забрали в приміщення.

Нагадаємо, спостерігачами громадянської мережі ОПОРА написані заяви в поліцію через порушення вимог Виборчого кодексу, йдеться про рекламу партії «Перспектива міста» та кандидата в міські голови Артема Стрижакова, а також «Партії Шарія».