Райкович перемагає в Кропивницькому в один тур, - паралельний підрахунок

За результатами паралельного підрахунку голосів, проведеного місцевим виборчим штабом партії «Пропозиція», від якої чинний міський голова обласного центру балотувався на другий термін, вчора за нього віддали голоси більше 53% виборців.

Про це повідомляє офіційна сторінка регіональної організації політичної сили ПроКропивницький. Зазначається, що підрахунок голосів, відданих на виборах до міськради обласного центру, триває, на даний час «Пропозиція» здобуває 16,39% голосів.

118826433_1243854185969662_1072445908662420824_n

Якщо цей результат буде підтверджено офіційно, це означатиме перемогу Андрія Райковича вже у першому турі.

У день голосування нашими представниками та представниками інших штабів було зафіксовано низку порушень. Був підвіз організованих груп виборців похилого віку автотранспортом, з’являлися непоодинокі виборці, які змінили виборчу адресу – на великих ділянках у «спальниках» на Попова-Жадова, була зафіксована спроба підкупу, винесення бюлетенів з виборчої дільниці. Завдяки роботі наших спостерігачів, юристів та кандидатів, які оперативно виїжджали на місця, актували порушення, співпрацювали з правоохоронцями, ці порушення були вчасно припинені, та не змогли суттєво вплинути на кінцевий результат, – повідомило сайту «Весь Кіровоград» джерело в керівництві штабу.

Також повідомляється, що кандидат від «Пропозиції» Олександр Безпечний перемагає на виборах Олександрівського селищного голови.

За оцінкою координаторки спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зої Лебідь, усі протоколи голосування за міського голову з дільниць можуть бути прийняті міської ТВК вже сьогодні, 26 жовтня, ввечері.

Підведення підсумків на виборах до місцевих рад може затягнутися на кілька днів через складність процесу складання звітності за новим Виборчим кодексом. Зокрема, сьогодні на 13:00 до міського тервиборчкому з дільниць було доставлено 80% протоколів голосування на виборах до обласної ради, 50% повернули для уточнення, зазначила Лебідь.

Нагадаємо, в день виборів у Кропивницькому тривали рекламні кампанії окремих партій та кандидатів на носіях зовнішньої реклами та у соціальних мережах. Також з’явилися нові повідомлення про дзвінки на приватні номери кропивничан, яким у записі транслюють телефоном заклики голосувати за діючого міського голову Андрія Райковича. У штабі «Пропозиції» заявили, що не замовляли подібних послуг.